Pořád přemýšlíte nad tím, zda pro vás někde není lepší práce, ale nechce se vám naskočit do kolotoče pročítání inzerátů, odesílání odpovědí na ně a čekání, zda na vaši odpověď někdo zareaguje? V době moderních technologií si klidně můžete odjet na dovolenou a nechat za sebe pracovat svůj životopis.

 

Jak? Stačí si jej vystavit na www.prace.cz. Momentálně je na trhu nedostatek kvalitních pracovníků a firmy jsou tak nuceny k daleko větší aktivitě. Běžnou praxí každého personalisty je dnes vyhledávání vhodných kandidátů a procházení databází životopisů na internetu. Pokud se vám nechce procházet aktuální nabídky práce, vystavte si životopis i vy.

 

Je to jednoduché – nejprve se na www.prace.cz zaregistrujete. Poté doplníte svůj životopis – v osmi přehledných sekcích vyplníte jednotlivé položky (viz obrázek) a nakonec si vyberete firmy, kterým případně svůj životopis ukázat nechcete. Díky tomu je tato služba naprosto diskrétní – nemusíte se obávat, že své údaje ukážete třeba svému současnému zaměstnavateli. Pak už jen stačí životopis uložit a zpřístupnit jej tak více než 23000 firmám.

 

Pokud se váš profil bude některému z personalistů zamlouvat, zkontaktuje vás a domluví si s vámi pohovor. Můžete tak získat i místo, na které zatím nebylo vypsané výběrové řízení, a vytřít tak zrak svým případným konkurentům.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte dárek od www.prace.cz . Soutěž probíhá ZDE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama