5b07c421e2b2fobrazek.jpgZ kolekce: Mohito

Právě teď můžete šaty a topy, které odhalují ramena, vidět naprosto ve všech kolekcích módních značek. Důvod je jasný, jedná se o trend, který prozatím válcuje všechny ostatní. Oděvy, ve kterých vynikne kousek ženského těla, jsou líbivé a slušivé. Jako u každého módního kousku, i zde je důležité být soudná, protože ne vše, co se nám líbí, nám musí slušet. Šaty a topy odhalující ramena jdou ruku v ruce s dalším jarním hitem, tím jsou romantické volány. O těch jsme se nedávno také zmiňovali, přečíst si můžete ZDE (klikni). Jak už zaznělo, různé detaily v podobě kanýrů přidávají opticky na objemu. Jsou tedy vhodné pro ty, které mají menší přednosti. Naopak ženy, kterým příroda nadělila opravdu bujné poprsí, by měly být v tomto případě obezřetné. Pokud tedy nechcete na svůj dekolt ještě více poutat pozornost.

5b07c3adc9f77obrazek.jpgZ kolekce: Reserved

5b07cbc44937dobrazek.jpg
Z kolekce: Zoot.cz

Jak je nosit?

  • Mnoho žen se ostýchá chodit „naostro“. Je pro ně nepředstavitelné, že by vyšly mezi lidi bez podprsenky. Pokud i vy mezi ně patříte, pamatujte, že v případě odhalených ramen byste měla volit spodní prádlo samodržící bez ramínek. (Na silikonová ramínka ihned zapomeňte.)
  • Topy můžete kombinovat s ostatními oděvy dle vlastní libosti. Hodí se k šortkám, sukním různých střihů a délek, culottes kalhotám i klasickým džínám.
  • Pokud vás děsí, že by top mohl sklouznout a vy tak světu ukázala své poklady, pořiďte si kousek, který má pomocná tenká ramínka. Ta mají za úkol předcházet právě takové nehodě.
  • Malou nevýhodou tohoto trendu je, že když se rozhodnete vzít si například džínovou bundičku, top či šaty se vám mohou vyhrnout vzhůru ke krku. Proto se hodí kousky odhalující ramena nosit bez dalšího svršku.
  • K jednobarevným šatům volte pestrobarevnou obuv a kabelku. Nejlépe s divokými vzory.
  • Myslete i na doplňky. Nemusíte se vůbec držet při zemi, nebojte se sáhnout po extravagantnějších náušnicích či masivních náhrdelnících.

5b07c644b73faobrazek.jpg

5b07c69957af5obrazek.jpg

Z kolekce: F&F

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit