Jarní trendy velí: Noste sukně! Zalovte ve vašem šatníku a natáhněte na sebe sukni, délku volte podle aktuální nálady a hlavně postavy. Šik budete jak v krátké mini, tak i v maxi délce. Uvidíte!

Přitáhnout pozornost můžete nejen díky výstřihu, ale také podívanou na vaše krásné nohy. Otočí se za vámi nejeden muž, ale dokonce i závistivá kolegyně. Proto milé Ženy-in, udělejte si radost a přikupte si do skříně nový, hezký kousek. Poradíme vám, jak si vybrat a v jaké sukni se budete cítit přitažlivě.

sukně

Mini jen pro štíhlé

Krátká, dlouhá, romantická s volánkem, džínová – výběr v obchodech je pestrý. Ale ne všem sluší to stejné. Mini sukni natáhněte v případě, že jste majitelka štíhlých nohou. Upozorníte tak na své přednosti. Hitem jara je opět džínová.

Pro větší zadeček a silnější stehna

Ženám s oblejšími tvary bude sedět delší sukně, konkrétně sukně těsně nad nebo pod kolena. Volit můžete mezi těsnou sukní, která hezky zvýrazní váš zadeček, nebo sukní, jež se mírně od pasu rozšiřuje. V ní se budete cítit nejen pohodlněji a svobodněji, ale zamaskujete pod ní i větší zadeček. Prudce elegantní budete zase v jednoduše rovné sukni.

Slušet vám bude i dlouhá sukně do tzv. áčka či zavinovací sukně. Vyvarujte se sukní do půli lýtek, protože pokud nemáte zrovna štíhlá lýtka, zbytečně na ně přitáhnete pozornost.

Hezky vypadá i maxi délka sukně až ke kotníkům. Pod ní lze ledacos schovat. Jako vršek volte lehký top nebo blůzku, nezapomeňte ho zastrčit do sukně! Šik budete vypadat i s vypasovanou bundičkou.

sukně

Vhodná obuv

Při výběru sukní myslete na obuv. K sukním těsně nad nebo pod kolena si obujte elegantní obuv, botky na klínku nebo na podpatku. Prodlouží vám opticky nohy až do výšin a vyniknou i vaše kotníky. Máte-li raději sportovní styl, obujte si k sukni třeba plátěné tenisky. K maxi dlouhé sukni se hodí sandálky nebo balerínky.

Sukně noste všude, do práce, na procházku, na drink nebo diskotéku. Buďte rafinovaná!

Inspirujte se v naší fotogalerii, třeba zde svou vysněnou sukýnku objevíte!

Reklama