Některé trendy zůstávají a jiné přibývají, ale pokud jste podobně jako my v redakci „botoholičky“ a řídíte se heslem, že bot není nikdy dost, tak jste tu správně. Tady je náš skromný výběr a my se vsadíme, že si z nich najdete si pravé i vy.

5b02da3a5421cobrazek.pngPantofle pro každou nožku

Pokud byste si měly letos pořídit jeden pár, měly by to být nějaké krásné pantoflíčky. Placaté nebo na podpatku, s výraznými aplikacemi nebo úplně minimalistické, barevné nebo decentní... A pozor, tyhle pantofle rozhodně nejsou víkendovou záležitostí, noste od pondělí do neděle, k pouzdrové sukni, romantickým šatům nebo ke kalhotovému kostýmku.
b4.jpg

5b02d6bba3383obrazek.pngTrendy bílá

Bílou barvu jsme si zamilovaly na teniskách, které se na vrcholu popularity stále drží zuby nehty. Jestli chcete jít ale s dobou, pořiďte si bílé lodičky, páskové sandálky nebo rockerské kotníčkové boty. Pravda, údržba je trochu těžší, ale té parády, co v nich uděláte?
b2.jpg

5b02d3ffb89f9obrazek.pngČím barevnější, tím lepší

Minimalistky asi štěstím do vzduchu skákat nebudou, ale pokud rády rozbíjíte jednoduché outfity nějakým módním výstřelkem, tohle jsou boty pro vás. Barevná paleta je totiž letos nekonečná. My doporučujeme vsadit na monochromatický vzhled a obléknout se do nějaké výrazné barvy od hlavy až po paty.
5b02d48c3378ab1.jpg

5b02dcb9d4b0cobrazek.pngPVC na nohách

O tom, že se PVC doplňky celkem ujaly, už řeč byla. Po oblíbených taškách nebo špercích v tomto duchu, přicházejí transparentní boty. Nejčastěji je uvidíte na lodičkách nebo páskových sandálkách a ano, je to trend pro odvážné holky, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet! Nezkazí totiž žádnou zábavu ani outfit.
b5.jpg

5b02d8a88edddobrazek.pngKovové odlesky a drahé kamení

Dávno tomu, kdy se kovové odlesky nebo jiné blýskavé aplikace hodily na večírek nebo ples. Teď se nosí ve velkém a klidně v deset dopoledne. Vlastně celý den, takže nejen, že uděláte parádu v práci, ale ještě budete hvězda na party. Nebojte se jich a nazujte si třeba metalické lodičky k jednoduchému outfitu jako jsou džíny, bílé triko a kožená bunda/blejzr.
b3.jpg

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama