Děkuji za zajímavý příspěvek a názor na slevové servery. Jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Slevové servery, nabídky za poloviční a ještě větší slevy, kdo z nás by odolal. Díky zájmu kupujících se najednou vyrojilo velké množství těchto stránek. Zpočátku jsem si nakoupila večeře v restauraci, slevu na mytí auta, víno ve vinotéce… Každý den mi chodí nabídka asi tří vybraných serverů do mejlu.. Některé zajímavé nabídky mi posílají i mí známí.

Počáteční euforii vystřídala nechuť se v tom furt hrabat, číst to, nakupovat. Často jsem se přistihla, že si chci koupit něco, co vlastně nepotřebuju. Že bych do té restaurace šla jen proto, že je to levné – stejně bych tam ale nechala útratu za pití, za víno.

Jak jsem na tom teď? Skoro bych řekla, že mě to otravuje.

Dokonce přemýšlím, že si odhlásím tyhle každodenní mejlové nabídky.

Máte to taky tak? Štve vás to, nechává vás to chladnými? Nebo jste závislačka na slevových stránkách?

Klára

Já si na intenetu kupuji parfémy, ale teď jsem se ke své nelibosti dozvěděla, že to nejsou originály, ale kopie. To by mě docela namíchlo. Nevíte o tom některá z vás víc?

Co si na kupujete na internetu vy, milé ženy-in? Podařilo se vám na slevových serverech koupit něco opravdu výhodně? Nemáte strach, že se stanete na podobných nákupech závislá? Co jste si kdy naposledy koupila pře internet?

Napiste nám o svých zkušenostech na redakce@zena-in.cz

 

Reklama