Pěkné filmové pondělí celé redakci a všem čtenářkám,
 
když jsem si přečetla téma na dnešní den, rozesmála jsem se. Dnes bych neměla psát já, ale můj malý osmiletý syn.
 
Jsem prý totiž děsná :-). Ano, ujíždím na jednom filmu, ale to tak moc, že ho umím já i Matýsek nazapaměť, a přesto si ho pouštím zas a znova. Dnes už se ani neptá proč, dříve to zkoumal a nechával si dokola vysvětlovat, že tenhle film mi vždy pomůže, dodá energii, rozesměje mě, dobře naladí a pohladí na duši. Nic na tom nezmění ani to, že už ten film znám zpaměti, že je starý a že bohužel jeho hlavní hrdina už dlouho nežije. Jeho osobitý a krásný humor je zkrátka úžasný.
Předpokládám, že spousta z vás již ví, že jde o film Jak vytrhnout velrybě stoličku, ve kterém roli Vaška fantasticky ztvárnil Tomáš Holý. Jeho hláška „Sakra, ty seš jasnovidec" u nás doma vede a dlouho to tak jistě zůstane.
 
Pohodový den přeje
 
Jacquelline

Pěkný den i vám a díky za příspěvek :-) Tomáška Holého je vážně škoda. Nejlépe by bylo, kdyby takoví pohodoví špunti nikdy nevyrostli a zůstali nám pořád pro radost, jako koťata nebo štěňata. Já se ale musím přiznat, že jsem jako mladá holka ujížděla spíš na Tomášově filmovém tatínkovi. Takového švarného zlobivého horolezce jsem si vždycky přála ulovit"... :-)Nezdařilo se to tak úplně, tatínek spíš programuje než leze po horách(aspoň se o něj nemusím bát), ale když jsme s našimi dětmi jako rodinka vyráželi na výlety na kolech, vždycky jsem u toho v duchu slyšela tu perfektní hudbu z Polepšovny. Vždyť víte, takové to vybrnkávání...

(soutěž: houbovej)

Reklama