Ahojky,

já jím celkem ráda, ale nepřejídám se. Je mi jedno, jestli je jídlo uvařené doma nebo v restauraci, hlavně že si pošmáknu! Nejvíc ujíždím na sladkém. Čokoláda, sladké pečivo, bonbony, lízátka - mňam! Je docela div, že ze mě není koule na nožičkách. Tedy jednou ze (L) mě koule byla - když jsem byla těhotná. To jsem do sebe čokoládu a ostatní pamlsky cpala v dvojnásobném množství a přibrala jsem 25 kg. Mám ale docela štěstí, takže jsem do půl roku po porodu zase všechno shodila. A bez diety!

Myslím, že nějakou drastickou dietu držet nikdy nebudu, mám totiž sestřenici anorektičku. Stačí se na ni podívat a myšlenky na dietu jsou pryč. Musím říct, že se snaží jíst normálně, ale pořád mi přijde moc hubená.

A taky mám doma manžela, který moc rád a moc dobře vaří. Většinou vaříme zeleninu, nějaké to maso a brambory. Knedlíky jíme jen na návštěvách... Jediné jídlo, které nepozřu, je dršťková polévka. Jinak můžu opravdu všechno :-).

Sepy


Sepy, závidím 25 kg, které jste dostala dolů, přesto, že jste se cpala čokoládou. A lepší knedlíky než trčící kosti z těla.

Podívejte se do talířů, neb tématem na pondělí je
JÍDLO
Jíte rádi a hodně, n

ebo jen uždibujete, abyste nepřibrali?
Jaké je lepší - domácí nebo v restauraci?
Vaříte nebo někdo vaří vám?
Jaké je vaše nejmilejší jídlo?
Co byste nikdy nesnědli?
Kdy nejraději jíte?
Přežíráte se?

Napište nám o jídle a vašich chutích, odměníme vás!

redakce@zena-in.cz
Čeká vás soutěž s cizokrajným jídlem


Reklama