Čtenářka Denkas nemá výčitky svědomí z mlsání, když je přeslazená, hodí na vrch brambůrky a je to. Jediné, co ji trochu trápí, je šatník - když je jí vše malé, tak si trochu nadává...

Mlsání je hobby čtenářky Denkas. Níže si přečtěte výčet dobrot, ne kterých (jak píše) ujíždí...


Dobrý den.
Na čem ujíždím, to by se dalo říci jedním slovem - na jídle. Ráda jím. Mám ráda českou kuchyni. Ať to jsou brambory s tvarohem, buřtguláš, vepřo, knedlo, zelo či svíčková a jasně, že řízek! Nebo polévky, to sním klidně celý hrnec. Nesmím zapomenout na mák - nudle s mákem, škubánky a makový koláče, to je moje. Když jsme někde na výletě, vždy zajdeme do cukrárny na dortíka. Doma ke kávičce taky musí být něco sladkého. Sušenka, nebo mám ráda makovou housku mazanou máslem. A pak tu máme čokoládu. Bez té si život neumím představit, tu jím málem denně. Víte co je ještě ňamka? Pikao, ale pikao v plechovce, hezky nabírat lžičkou, mám jedno v lednici, že bych si ho otevřela? Na co ráda vzpomínám? Na to, jak jsem půl roku pracovala v Orionce. Ta čerstvá čokoláda, Deli tyčinky, nugát, jé to byla dobrota. No a když jsem přeslazená, tak si otevřu brambůrky. Po mlsání nemám výčitky, ale když je mě vše malé, tak to si nadávám. A teď bych si dala tu Milku! Šup sem s ní.

koláč

řízek

Krásný pátek přeje všem,
Denkas

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama