V dnešní hádance budete mít za úkol uhodnout jeden známý kostel a město, ve kterém stojí. Fotonápověda je rozeseta ve článcích z tohoto týdne...

Naše hádanková soutěž o balíček Johnson & Johnson pokračuje. Tentokrát je vaším úkolem uhodnout jeden velice známý kostel a město, ve kterém stojí. První obrázková nápověda je zde...

obrazek

Už víte? Pokud chcete mít jistotu, můžet pátrat ve článcích, které vyšly v tomto týdnu v hlavním vydání magazínu, do kterých jsem ukryl další čtyři výřezy. Dohromoady dávají celý obrázek. Po jejich složení už jistě nebudete váhat.

Pokud si myslíte, že znáte správnou odpověď, neváhejte a napište ji do připraveného odpovědního boxu...

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejním i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se v magazínu ŽENA-IN.cz objevují s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJI, NEVYZRAZUJTE ŘEŠENÍ DO DISKUZE POD TÍMTO ČLÁNKEM. PŘÍSPĚVEK BUDE SMAZÁN A VY SE TAK VYŘADÍTE Z MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ VÝHRY.

jaj

Reklama