No, to bych nebyla já, kdybych se k botičkám nevyjádřila. 

Jsem na ně totiž ujetá.

Průměrně za den vystřídám tak dvoje. Samozřejmě když někam jdu, volím cestu tak, aby se dalo koukat do zajímavých výloh.

Rozumněj obuvnických výloh. Když mám čas, zajdu dovnitř a kochám se. Průšvih je, když se zamiluji, to pak neodejdu s prázdnou.

Zrovna dneska jsem byla ráno na kus řeči u naší pediatričky a nějak přišla řeč na výchovu kluků. Ona totiž  měla v příbuzenstvu jen samé holčičky a tak její kluci nosili na ven zásadně růžové oblečení. Bez následků. Což mi spadl kámen ze srdce, říkám jí:" Už dlouho mi vrtá hlavou, co to těm klukům udělá s mozkovnou.

Celý den jsou se mnou, na nákupy se mnou, na procházky se mnou. Ti kluci už za svůj pidiživot viděli tolik bot a kabelek, že bych se divila, kdyby jednou nezatoužili po nějakém pěkném odstínu rtěnky."  Nevyloučila to, ale popřela vliv společně stráveného času se mnou:)

Mám doma žabky, baleríny, lodičky, tenisky, kozačky i barevné holínky. Ve všech možných barvách. Většinou někam vlezu, načichám se, zblbnu a rozšířím svou sbírku. Ale ne jen tak z čiré závislosti. To musí být láska na první pohled. Musí něčím zaujmout, něco ve mě evokovat. Prostě osudová přitažlivost.

Průšvih je druhý extrém.

Můj fetiš zabrzdil o mantinely reality. 

Sháním boty, vím přesně, jak by měly vypadat, jak vysoké, jakou barvu, zapínání... Nikde nejsou k mání. A to jsem si nevymyslela nic složitého. Jen po mnoha krvavých puchýřích, bolavých patách a sedřených kotnících vím, co chci. 

Chápu, že mají ševci plné ruce práce. Už jsem v minimálně pěti obchodech objevila takřka stejné boty. A to dá fušku jich tolik našít. 

Asi si letos radost botkami neudělám. No co, alespoň zaplatím dětem obědy a manželovi koupím ještě jedny džíny.

Vždycky prská, když mu ty jediné peru, že nemůže ven, dokud neuschnou...

Krásný den přeje...

  hádejte kdo?? :) 

Pozn. red.. Text nebyl redakčně upraven.


Nic si z toho nedělej, já mám tuhle úchylku na sukně. Zatímco boty mám dvoje, jak jsem zmínila, sukní mám na pět žen a ještě je mi to málo. Prakticky nemůžu projít kolem výlohy, kde mají dlouhé, splývavé, přírodní sukénky, neb záhy nemám na chléb vezdejší. :)))

P.S Odhalila bych Tě, i kdybych tam e-mail neviděla. Ále nepovim. :-))

Reklama