Dnes máme téma bordelkoutek a tak budeme hádat krále bordelářů! Obrátíme se proto k řecké mytologii a skutků největšího řeckého hrdiny...

Naše hádanková soutěž, ve které můžete získat balíček Johnson & Johnson pokračuje. Dnes hádáme jméno jednoho panovníka z řeckých bájí...

Nápověda

Alfeios a Péneios - tyto dvě mytické řeky mají souvislost s jedním bájným řeckým hrdinou. Ano, tušíte správně, je to ten nejslavnější. Mě by ale dnes zajímalo jméno krále, jehož chlévy pomocí těchto řek Héraklés vyčistil.

Už víte?

Pokud si myslíte, že znáte správnou odpověď, neváhejte a napište ji do připraveného odpovědního boxu...

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejním i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se v magazínu ŽENA-IN.cz objevují s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

jaj

Reklama