Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Bady a bude mi 5 let.
Neměl jsem příliš radostné psí dětství, narodil jsem se v útulku. Asi proto, že jsem byl roztomilé retrívří mimino, hned jsem získal páníčka. Ovšem ouvej. Nejspíš jsem moooc zlobil, takže jsem záhy putoval k jinému páníčkovi a pak k dalšímu, ještě horšímu, než byl ten předchozí. Měl jsem v hlavě zmatek, v bříšku mi často kručelo a hodně jsem býval sám zavřený v bytě.

Když mi bylo 8 měsíců, poznal jsem dvě člověčí slečny. Ty mě občas vzaly k sobě domů. Páni, a to jsem se měl, slupnul jsem všecičko, co mi tam daly. Nakonec moje nové kamarádky uprosily svou mamku, abych u nich mohl zůstat, protože mě můj poslední páníček chtěl strčit zpátky do útulku. Mému novému pánovi se to sice nelíbilo, ale kampak na mě. Tak jsem se k němu měl, očima na něj koulel, packy podával o sto šest, až povolil, a já věděl, že mám vyhráno na celé čáře. Nevěděl jsem sice, jestli to není zase jen na chvíli, ale i tak jsem byl rád.
Taky jsem v tý štěněcí době pěkně naštval svou paničku. Jednou mě nechali samotného doma, nuda k uzoufání. Povaloval jsem se na gauči a koukám, z opěrky trčí malá niťka. Tak jsem za ni tahal a tahal, až se celá opěrka rozpárala, no věřili byste tomu? Musel jsem vypátrat, copak je pod látkou. No několikrát jsem to ochutnal, ale řeknu vám, nic moc. Ale když přišly ty moje holky domů, to byl mazec. Naštěstí to mamča vyspravila tak, že páníček nic nepoznal.

Můj život se celičký změnil, miska je vždycky plná papáníčka i mlíčka (to já rád), a věřte zdlábnu vždycinky všechno. No, taky je to na mě vidět, i pan doktor se zlobil. Když mě ale tak chutná!

Musím vám ještě říct, že nejvíc se mi líbí na chatě, to je to pravý pro mě. Hrabu díry, lítám po zahradě a víte, co mám nejraději ze všeho - vodu.T u prostě miluju a na chatě si jí užívám, s páníčkem chodím i na ryby. Plavu děsně rád, nejen pro klacíky, ale i jen tak s paničkou. Jo a děti, ty mám taky moc rád, krásně si spolu vyhrajeme.

Teď už jsem velkej kluk, už moc nerošťačím, jen sem tam pozlobím paničku, když se jí rozvalím v posteli.
A uhodnete, čí jsem dneska největší mazlík - no přeci páníčkovo. 

A to jsem já:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama