V dnešní soutěži budete hádat autora jednoho citátu. A protože jsem chtěl, aby to nebylo až tak jednoduché, rozhodl jsem se citát přeložit do cizího jazyka...

Pokračuje naše hádanková soutěž, milé čtenářky. Zazněly tu hlasy, že naše hádanky jsou lehké, tak jsem se rozhodl přiostřit. Ale aby to nebylo až tak těžké, budete mít jen dvě možnosti odpovědi. Takže otázka zní, kdo je autorem tohoto citátu...

良い塀は良い隣人を作る。

Možnosti...

  1. Robert Frost
  2. Jan Werich

Odpovídat můžete, když kliknete na následující odkaz...

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejním i správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se v magazínu ŽENA-IN.cz objevují s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

JEŠTE JEDNOU UPOZORŇUJI, ŽE KDOKOLI VYZRADÍ SPRÁVNOU ODPOVĚĎ DO DISKUZE POD TÍMTO ČLÁNKEM, BUDE DISKVALIFIKOVÁN ZE HRY O CENU!

jaj

Reklama