Dnešní téma dne bylo netradiční. Téma Horoskopy dělal člověk, co na ně nevěří a podle toho to dopadlo.

Všem, kteří přispěli k dnešnímu tématu dne, děkuji ještě jednou. Z mé strany šlo o pokus a test. Věděl jsem, že se svými názory půjdu proti proudu, a byl zvědav, zda jste ochotny jít do rizika, že nebudu jen chválit jako jindy.

Mám z toho rozporuplné pocity. Na mou hlavu se snesla kritika, že bych měl vytvářet milou náladu, abyste sem rády chodily. Že můj dnes někdy tvrdý a přímočarý styl komentářů ve vás vytváří blbou náladu. Že budete kvůli tomu raději chodit jinam.

Umění diskuse se musíme všichni učit, a jistě jsem se dopustil spousty chyb.  Ale co se stalo, nedá se odestát. Tak se dívejme kupředu.

Dívejme se do budoucnosti a lednice, ze které se na dvě z vás bude brzy smát uherák.

Dvě. Ano, dvě, protože jsem se dopustil nechtěného faux pas vůči Kaylie v tomto článku:  Vaše vědma uhodla nemoc, o které jsem nevěděla. Jako omluvu posílám jeden bonusový salámek.

A za článek, který odměním regulérně, jsem vybral  ten od átéčka. Tento měsíc do vás bude padat pivo .

A proč nepíši, že jej dostane átéčko? Protože poputuje k nicku Enka1. Proč?

To bylo tak. Ráno mi átéčko poslala vzkaz, že pokud ji vyberu, že chce, abych to poslal Ence1. Napsal jsem jí, že ok, a že pokud ji vyberu, že to uvedu na pravou míru. Protože Enka celý den vytrvale pod články psala, že uherák má ráda, vrtalo mi hlavou, že bych ji odměnit mohl. Átéčko ale nechtěla, abych její dobrý skutek zveřejňoval. Chtěl jsem jí to splnit. Ale ať hledám, jak hledám, od enky jsem žádný příspěvek v e-mailu nenašel.

A přišlo mi to jako dobrý fór.

Takže Enko – gratuluji. To asi musí být osud. A přeji dobrou chuť!

Zítra se s Danou budte snad smát. Viz: Zítřejší téma bude úsměvné


Dnešní soutěž:

20. tento národ pravděpodobně vznikl zkřížením skřetů a lidí. Přeloženo z černé řeči název tohoto národa znamená skřetí lid. Nás zajímá jejich jméno v černé řeči.

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE

Reklama