shutterstock-1382549132.jpg
Foto: Shutterstock

 • Začala hrát ve 13 letech
  Když se v Americe stanete dětskou hvězdou Disney nebo Nickelodeon, máte nakročeno ke slibné kariéře. Přesně tak začala i Emma Roberts. Odrazovým můstkem se jí stala televizní show na Nickelodeonu s názvem Unfabulous. Už od dětství věděla, že chce jít ve stopách své slavné tety Julie Roberts.

 • Se svou tetou jsou si velmi blízké
  Slavné herečky nepoutá jen to, že jsou příbuzné. Jsou zároveň i velmi dobré kamarádky. Teta Julie jí prý i radila, jak ve světě šoubyznysu prorazit.

shutterstock-84343507.jpg
Foto: Shutterstock

 • Šest let chodila s hercem Evanem Petersem
  Jejich vztah ale nebyl ideální. Emma ho několikrát obvinila z domácího násilí a zneužívání. Vše vyšlo na povrch v roce 2013. Pro fanoušky to byl tenkrát šok, nikdo nečekal, že mladý rozkošný pár může mít za dveřmi tolik tajemství.

fb.jpg
Foto: Shutterstock

 • Byla nejlépe oblékanou celebritou
  Teen Vogue je uznávaný módní časopis a má ve světě módy mimořádný vliv. V žebříčcích nejlépe oblékaných celebrit se zde Emma objevila na předních příčkách dokonce několikrát po sobě.
 • Políbila bratry fešáky
  Emma Roberts nemá rozhodně o muže nouzi, ale i tak měla velkou radost, že mohla políbit oba bratry Francovy. Ve filmu Palo Alto políbila Jamese Franca a ve filmu Nerve zase jeho bratra Davea Franca. Sama přiznala, že to byl skvělý zážitek, protože se jí oba herci moc líbí.
 • Emma je za vodou
  Během své kariéry totiž vydělala už 25 milionů dolarů, což je v přepočtu více než půl miliardy korun.
 • Brzy se stane maminkou
  Herečka čeká první dítě s přítelem Garretem Hedludem. Podle fotek na Instagramu vypadá, že jí těhotenství svědčí a je šťastná. Porodit by měla zřejmě na konci března.