Často to jsou jenom drobnosti, které přispívají k tomu, že se cítíme doma pohodlně a příjemně. Nebraňte se tomu a za pár korun můžete váš domov ochránit a pečovat o něj díky drobným opravám poškození.

 

Znáte ten pocit ze zatuchlé koupelny?

 

Předcházejte kondenzaci vody z přebytku vlhkosti.

Po vysprchování nebo vykoupání se v koupelně vytvoří přebytek vlhkosti v ovzduší, který vyvolává celou řadu nepříjemných efektů jako je zamlžování zrcadel, odpadávání omítky nebo „zatuchnutí“ ručníků, které pak nepříjemné zapáchají. Jestli tomu chcete předejít, jednoduše použijte NaturSystém.  Můžete s ním regulovat vlhkost tím, že ji budete udržovat mezi  40–60 %, což je optimální úroveň, aby se předešlo skvrnám, plísním, korozím nebo bujení bakterií.

 

Přípravek obsahuje granulát, který přebytečnou vlhkost zachytí, přemění ve vodu a odvede do nádobky.

 

Jeho využití je vhodné pro prostory koupelen, prádelen, kuchyní, chatek, karavanů, garáží, lodí apod.

 

 

Rozčiluje vás to nepříjemné vrzání dveří?

 

Koho by to nerozčilovalo, že.
Vrzání dveří vyvolává ten neustálý a nutkavý pocit, že ty dveře už někdo konečně musí namazat. Nejsou ale lidi, že… S pomocí značky Ceys však můžete být soběstačná a nemusíte o pomoc již žadonit stále dokola. Navíc bude tato oprava hotová během pár vteřin a ještě k tomu velmi efektivně.

Přitom stačí použít super mazivo Ceys a okamžitě je po problému. Tento tekutý olej účinně odstraňuje vrzání, chrání proti korozi, konzervuje, maže. Součástí víčka je praktická trubička, která umožní velice přesnou aplikaci. Po ukončení ji opět zasunete zpět do víčka a již se vám nikdy neztratí.

 

 

Buďte samostatné a ukažte okolí, jak jste šikovné! Zní to možná podivně, ale schopnost zařídit vše sama je nejen praktická! Ušetří nám totiž nervy a čas… J

 

 

Starší díly seriálu ke snadné udržbě domova najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

Reklama