UDRŽTE SVOU PLEŤ STÁLE MLADOU!

MAKE-UP RENEW & LIFT OD RIMMEL LONDON

 

Milujete smích, ale máte strach z prvních mimických vrásek? Už se jich bát nemusíte! Nový make-up od RIMMEL London vám nyní pomůže zastavit čas a udržet vaši pleť stále mladou. Představujeme energizující make-up Renew & Lift pro věčně mladou pleť. Nebojte se budoucnosti!

 

Udržte svou pleť stále mladou s jemností make-upu Renew & Lift. Jeho složení obsahující silnou kombinaci peptidů a ceramidů pomáhá stimulovat obnovu buněk a zlepšuje přirozený odstín pleti a její elasticitu pro stále mladý vzhled. Přírodní extrakty z divokého tymiánu navíc vypínají a vyhlazují pleť, a stejně tak ji dlouhodobě zpevňují a zjemňují. Výsledky jsou úchvatné: 82 % žen, které testovaly Renew & Lift uvedlo, že po méně než 12 dnech je jejich pleť zpevněná a po 6 týdnech jsou mimické vrásky redukovány o 50 %, pružnost pleti je zvýšena o 34 % a hydratace o 67 %.

 

Co je však důležitější než čísla a čeho si okamžitě všimnete, je neuvěřitelné povzbuzení, které make-up Renew & Lift dodává vaší pleti (a to nezmiňujeme vaše sebevědomí). Složení neobsahující olej se jemně rozetře a poskytne stejnoměrné přirozené krytí, které okamžitě minimalizuje póry a zajišťuje optimální hydrataci a elasticitu pleti. Koktejl vitaminů a antioxidantů chrání pleť před nepříznivými vlivy okolí, zatímco SPF 15 chrání vaši pleť před škodlivými slunečními paprsky.

 

Nový make-up přichází v balení, které je stejně sofistikované jako složení – štíhlé čisté sklo je zakončeno hygienickou pumpičkou a zešikmeným uzávěrem s vyrytou korunkou RIMMEL London.

 

Ukažte svou nejlepší tvář! S novým make-upem Renew & Lift se nemusíte bát budoucnosti. To je the London look.

                                                        K dostání ve čtyřech odstínech.

                                          Orientační maloobchodní cena je 199 Kč / 249 Sk.

 

Vše potřebné hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama