5df75ecdd2070obrazek.pngO oblečení se stará jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect s krásnou a intenzivní vůní a schopností udržovat tvar a barvu materiálů co nejdéle ve vzhledu, který si přinesete z obchodu. Součástí je také kampaň RethinkFashion, která se snaží vzdělávat v oblasti udržitelné módy. Měly jsme možnost přípravky testovat a protože je pro nás téma udržitelné módy aktuální, rády se s vámi podělíme o naše zkušenosti. Zajímavé články o udržitelné módě najdete v našem speciálu na této stránce https://zena-in.cz/clanky/podobne/udrzitelna-moda 

image.pngVeronika Bulánková, redaktorka
Stále víc se začínám zajímat o to, odkud je oblečení, které nosím. Neříkám, že přecházím na udržitelnou módu, ale minimálně upřednostňuji kvalitnější materiály. U oblečení jde nejen o to, z čeho je vyrobené, ale také o to, jak se o něj člověk stará. Se správnou péči totiž vydrží mnohem déle. Je super, že na to myslí také velké značky, jako je Perwoll. Jejich nové produkty na barevné a černé prádlo se vyznačují tím, že udržují tvar oblečení, obnovují barvy, a navíc hezky voní. Minimálně pod třetí charakteristiku se můžu podepsat. Vůně je opravdu příjemná a z prádla je cítit ještě druhý den po vyprání. Co se týče vlivu na barvy a tvar oblečení, myslím, že v tomhle ohledu je všechno v pořádku. 

Marta Kratochvílová, editorka
Nový Perwoll pečuje o sytost barev a obnovuje je. Což je rozhodně skvělé, protože se tak nemusím bát, že bude prádlo vypadat vyšisovaně a nehezky. Déle vydrží a bude vypadat jako nové. Produkt jsem zatím zkoušela jen párkrát a oblečení bylo po vyprání hezky jemné. Také tento výrobek slibuje vyhlazení vláken. Balení vypadá sice maličké, ale vydrží až na 60 praní, což mi přijde opravdu dost. Oba produkty, jak na barevné, tak na černé prádlo navíc velmi příjemně voní.

Karolína Waberová, redaktorka
Už dlouhou dobu chodím nakupovat do second handů, a to hned ze dvou důvodů. První je ten, že mě rozčilují nekvalitní materiály a druhý je, že oblečení, které můžeme vidět v řetězcích, je spojené s levnou pracovní silou v Asii. Oblečení ze sekáčů je vždy potřeba pořádně vyprat, aby bylo čisté a voňavé. Proto jsem ráda, že mám Perwoll, který dobře pečuje i o často praná vlákna, takže oblečení potom vypadá mnohem lépe. Navíc opravdu krásně voní. Dříve se mi stávalo, že i po několikátém praní bylo prádlo z těchto obchodů stále cítit. S Perwollem stačí jedno vyprání a oblečení voní jako nové! Zároveň také používám Perwoll na černé prádlo, který opravdu zajistí, aby zůstalo v původní barvě a nebledlo.

Klára Křížová, obchodní ředitelka 
blobid0.png

Značku Perwoll mám ráda už řadu let, protože nejen vypere prádlo, ale také o materiály dobře pečuje. Například v něm peru sportovní oblečení, černé prádlo a jemné prádlo. Je pro mne důležité vědomí, že přípravek pečuje o vlákna, o barvy a moje věci na sebe, které mám oblíbené, déle vydrží a já nemusím tak často měnit šatník. Je mi dost líto, když něco, co mám ráda, musím vyřadit, proto je dobré, že díky Perwollu vydrží oblečení déle nositelné. Nosím ráda tmavé věci, které jsou dost náchylné na vyblednutí a „oprání“. Líbí se mi, že se značka propojuje s tématem udržitelné módy, které čím dál více nabývá na důležitosti. Ze svých zkušeností mohu všechny přípravky doporučit. 

Náš tip: Limitovaná módní edice Perwoll #RethinkFashion
Speciální prací prostředky Perwoll přináší další generaci limitované edice vytvořené na základě posledních módních trendů. Letošní inspirace od Perwollu je ve znamení motivace k péči o oblečení, aby déle vydrželo jako nové. Pobízí k „pomalé módě“ – nakupovat méně oblečení, vybírat si spíše kvalitnější kousky a správně o ně pečovat, aby vydržely déle.

Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené oblečení tak, že bude opět jako nové. Díky působení aktivních složek, Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praních.

5df7654613e50obrazek.png
Limitovaná edice Perwoll #RethinkFashion je v nabídce ve variantách Color a Black. Jako ostatní speciální prací prostředky Perwoll i limitovaná edice skvěle udržuje tvar oblečení a obnovuje barvy, navíc má intenzivnější vůni. K dostání je v obchodech ve speciálních velikostech 1,5 l (99 Kč) a 4,5 l (199 Kč). Více informací naleznete zde https://www.perwoll.cz/cs/uvodni-stranka/perwoll-rethink-fashion-domovska-stranka.cky.html 
5e5cff4a26e88obrazek.png

Reklama