Na udílení cen Emmy dorazila herečka Catherine Zeta-Jones, která doprovodila nominovaného manžela Michaela Douglase. Na červený koberec vynesla úchvatné vínové šaty bez ramínek s vysokým rozparkem od newyorské návrhářky Cristiny Ottaviano a ukázala, že klasika pořád vítězí. Na krku pak měla diamantový náhrdelník od Lorraine Schwartz.

61484d2c301f9profimedia-0632912032.jpg

Foto: Profimedia

Kaley Cuoco, známá například jako Penny ze sitkomu Teorie velkého třesku, na červeném koberci zářila ve žlutých šatech od Very Wang, jejichž ramínka zdobily bohaté květy. Celek doplnila šperky De Beers Jewelers a žlutými páskovými botami na podpatku.

profimedia-0632924993.jpg

Foto: Profimedia

Herečka Angela Bassett byla rozhodně k nepřehlédnutí. Její originální černé šaty s růžovým volánem, který se táhl od výstřihu až k botám, pocházejí z dílny Grety Constantine. Doplnila je diamantovými náušnicemi od firmy Melograno a černými botami na platformě.

profimedia-0632914250.jpg

Foto: Profimedia

Jurnee Smollett vypadala, jako by vypadla z některé pohádky od Disney. Její růžové princeznovské šaty od Dioru z kolekce Maria Grazia Chiuri Fall 2020 byly dechberoucí. Celek je doladěn šperky z kolekce Bulgari Divas Dream a botami od Christiana Louboutina.

profimedia-0632914988.jpg

Foto: Profimedia

Beth Behrs, jejíž asi nejznámější rolí je Caroline Channing v sitkomu 2 Socky, vypadala úchvatně. V šatech od libanonského módního návrháře Georgese Hobeiky jí to moc slušelo. Její velkolepá róba ve světle růžové barvě působila něžně a étericky.

profimedia-0632911290.jpg

Foto: Profimedia

Kanadská herečka Devery Jacobs, která přišla předat cenu, na červený koberec vyrazila v poměrně extravagantních průsvitných šatech od Lesley Hampton. „Když mi nabídla, že mě na předávání cen oblékne, okamžitě jsem po té šanci skočila,“ hovořila herečka dle Vanity Fair o spolupráci s návrhářkou, která pochází ze stejné země. Outfit byl doplněn botami značky Christian Louboutin a výraznými náušnicemi Indi City.

profimedia-0632921496.jpg

Foto: Profimedia

Herečka Anya Taylor-Joy, která si zahrála v oceněné mini sérii Dámský gambit, vypadala královsky ve zlatých úzkých šatech s odhalenými zády značky Dior, jejichž součástí byl i kabátek s dlouhou žlutou vlečkou. Herečka byla hvězdou červeného koberce.

profimedia-0632918875.jpg

Foto: Profimedia

Asi nejodvážnější róbu na sobě měla Our Lady J. Americké pianistce a scenáristce rozhodně odvaha nechybí! Společně se stylistou Marcem Monroem vybrali černé průhledné šaty s korzetem designového Studia Unbiased. Ačkoliv byl možná záměr zakrýt bradavky dvěma dlouhými prameny vlasů, nepodařilo se. Trochu to vypadá, jakoby si tato dáma spletla akci.

profimedia-0632912850.jpg

Foto: Profimedia

Svým outfitem trochu šokovala i herečka Emma Corrin, nominovaná na cenu za hlavní ženskou roli. Představitelka princezny Diany v seriálu Koruna na akci dorazila v béžových šatech bez ramínek s vysokými rukavičkami, ze kterých jí trčely dlouhé černé drápy. S kapucí ve stejné barvě trochu vypadala, jako by právě dorazila z natáčení Příběhu služebnice. Tato zvláštní róba pochází z dílny Miu Miu.

profimedia-0632911990.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Vanity Fair, Profimedia, Los Angels Times, Hollywood Reporter, Allure, People, eOnline