5be58be0e9428obrazek.pngJsou elegantním řešením pro ty, kteří si nejsou jistí vhodným vánočním dárkem. Zákazníci obchodního centra Atria Flora navíc mohou využívat skvělých výhod aplikace Shopfun.

Pomalu se blíží čas vánočních dárků
a najít ten vhodný není úplně jednoduché. Návštěvníky obchodního centra Atrium Flora tak potěší možnost zakoupení dárkových karet pro jejich blízké.

Nabít je můžete na vámi zvolenou hodnotu a můžete si tak být jistí, že u vánočního stromečku nedojde k nežádanému zklamání. Obdarovaní mohou dárkovou kartu využít na nákupy v obchodním centru, kde si vyberou z široké nabídky obchodů. Hodit se jim bude i při očekávaných povánočních slevách, které miluje snad každý z nás.

Pokud si navíc ve svém chytrém mobilním telefonu nainstalujete aplikaci Shopfun, můžete využít mnoho výhod, o kterých další návštěvníci obchodního centra nemají ani tušení!

Speciální akce a slevy, jež jsou připraveny pro uživatele aplikace, tak můžete mít na dosah. Stačí si aplikaci, která nabízí slevy zábavnou formou, stáhnout na Google Play či AppStore a můžete začít čerpat výhody.

Další informace najdete na stránce www.atrium-flora.cz nebo http://shopfun.eu/cz.

5be58bf7d2041obrazek.png

Reklama