O víkendu má být krásné počasí! Už máte hotovou jarní výzdobu svého domova? Pokud se na ní chystáte o víkendu, pošlete nám do redakce v neděli a v pondělí fotografie, jak jste si krásně vyzdobila domov. Již rozkvetlo spoustu květin a zelenají se větvičky, jarní výzdoba je na dosah!

Jak si vyzdobila domov naše redaktorka Elly?

Konečně se mi povedlo vyklidit ze zádveří baňky, sněhuláka a zasněžené stromečky v květináči. Trochu pozdě, uznávám. Nějak nebyl čas a chyběla jarní nálada. Ale zrovna včera bylo krásně, sluníčko svítilo, práce šla od ruky sama.

e

Vyrazili jsme do přírody a odcvakli si pár větví nakvetené třešně a zlatého deště. Ze zahradního domku jsem vytáhla proutěné košíky a hliníkové nádoby. Koše jsem vyložila sáčky do koše, do kterých jsem na dno dala kamení a vyplnila je hlínou, kterou jsem udusala. Ke kraji jsem zapíchala větve a zbytek prostoru vyplnila hrnkovými jarními květinami.

Použila jsem mix různých květin – plnokvěté sedmikrásky, prvosenky, zvonečky, macešky, fialky. Původně jsem chtěla výzdobu ladit do své oblíbené červené a doplnit ji žlutou. Musela jsem se ale přizpůsobit výběru v zahradnictví, takže převládá fialová, bílá a žlutá. Hotové květinové koše jsem doplnila keramikou od dcerky, nasbíranými šnečími ulitami a slepičkami ze dřeva.

dva

tttt

cccc

sssss

d

Jak se na jarní výzdobu chystáte vy?

Posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz svoje snímky jarní výzdoby domova!
Předmět emailu: jarni vyzdoba

  • Jako odměnu máme pro vás připravený balíček s hnojivem pro balkonové a pokojové rostliny spolu s tabletami proti škůdci od firmy SUBSTRAL.
    Vítěze vyhlásíme ve článku v úterý v první aprílový den spolu s fotografiemi výzdoby, které oceníme!
Reklama