61a49e99c9867obrazek.png

Najděte si chvilku a poděkujte za vazby, které jste navázali, za místo, které nazýváte domovem. Vyjádřete svou vděčnost tím, že své blízké gestem skutečné pozornosti: šíření nečekané radosti s naší nabídkou luxusních sad.

ri2.jpg

Classic Collection dárkové sady

Luxusní dárkové sady Rituals v novém balení! Nový vzhled dárkových krabic je inspirovaný tradičními asijskými technikami barvení Sumi-E a Ikat v nádherné škále barev, které se hodí k Vaší oblíbené kolekci produktů. Mince na barevné stužce symbolizuje čínský poje fú, což znamená “štěstí” nebo “dobrý osud”. Dejte dárkové krabičce druhý život a využijte ji na uchování fotografií, dopisů na jiných předmětů. Dárková krabice je recyklovatelná včetně vnitřní části, použitý je recyklovatelný plast a je vyrobena výhradně z papíru FSC.

Překvapte své blízké s malou, středí nebo velkou verzí dárkové sady ze všech kolekcí Rituals: The Ritual of Sakura (také dostupná XL verze dárkové sady), The Ritual of Jing, The Ritual of Karma, The Ritual of Ayurveda (také dostupná XL verze dárkové sady), The Ritual of Samurai, The Ritual of Mehr or The Ritual of Hammam.

ri3.jpg

Objevte kolekci luxusních dárkových sad, které jsou ideální dárkem. Další dostupné sady jsou např. v kolekci Serendipity a Eau de Parfum dárkové sady.

Limitovaná edice Serendipity , dárková sada

Vychutnejte si vzrušení z nečekané blaženosti a oddejte se energii Serendipity, která hřeje duši. Velká dárková sada obsahuje sprchovou pěnu, tělový peeling, mycí gel na ruce a vonnou svíčku. Nový vzhled dárkové krabičky krásně odráží čistý elixír opulentních olejů použitých v každém výrobku péče o tělo.

ri4.jpg

Limitovaná edice dárkových sad: Eau de Parfum – Roi d’Orient & Fleurs de l’Himalaya

Během letošních Vánoc Rituals nabízí dvě výjimečné dárkové sady z kolekce Eau de parfum, pro něj a pro ni. Obě sady obsahují sprchovou pěnu a eau de parfum . Pro něj obsahuje produkty s vůní Roi d’Orient – která je svým elegantním charakterem silnou a sofistikovanou vůní, v níž se snoubí kouřový jantar a opulentní bohaté pižmo s příměsí bílého pepře. Pro ni obsahuje produkty s Fleurs de l’Himalaya – silná vůně divoké orchideje se bez námahy snoubí se sofistikovaností himalájské pivoňky a završuje ji dotek pižma.

ri5.jpg

Všechny nové a limitované dárkové sady jsou v prodeji na kamenných prodejnách a e-shopu od října 2021.

Více na Rituals.cz
61a49eea44d3cobrazek.png

Reklama