62ac73a65c9edobrazek.jpg

SUMMER OF JOY - 13 dárků štěstí

Dárková sada Summer of Joy, která je k dispozici pouze pro letošní léto, obsahuje přesýpací hodiny vyrobené na míru a některé z vašich oblíbených produktů – pro něj i pro ni. Dárková sada Summer of Joy je navržena tak, aby vám pomohla věnovat trochu více pozornosti skutečné podstatě toho, kým jste po fyzické, duševní i emocionální stránce, a vezme vás na 13denní cestu za osobní pohodou. Tato 13denní cesta vychází z knihy The Art of Soulful Living, kompasu, který vás provede 13 různými tématy, jež vám všechna pomohou věnovat trochu více pozornosti vašemu pravému já, vaší duši. Díky dostupným rutinním postupům, snadným návykům a nástrojům objevíte, co potřebujete, máte rádi a co skutečně chcete dělat se svým talentem a časem. Výsledek? Opětovné propojení a nastolení rovnováhy těla, mysli i duše. Protože věříme, že to je nejvyšší forma pohody.

62ac73e86ec34obrazek.jpg

Uvnitř dárkové krabičky najdete některé ze svých oblíbených produktů, například parfém The Ritual of Mehr Parfum d’Interieur, sprej na tělo & vlasy The Ritual of Karma (20 ml) a na míru vyrobené 15minutové přesýpací hodiny, které vás provedou meditací.

THE RITUAL OF KARMA - Konejte dobro a dobro přijde k vám

Oblíbená kolekce je inspirována starověkou hinduistickou vírou a byla navržena tak, aby vám pomohla vyzařovat pozitivitu prostřednictvím života s dobrou karmou a laskavosti. Kolekce obsahuje péči o tělo, péči o pokožku během opalování a produkty pro domácnost, obohacené o bílý čaj a bílý lotos, vás inspirují k laskavosti ve všem, co děláte.

62ac7408c2f7bobrazek.jpg

Hledáte způsoby, jak letos v létě vylepšit svou voňavou péči o tělo? S hrdostí vám představujeme tělové mléko The Ritual of Karma, které má velmi lehké složení a gelovou texturou s 95 % složek přírodního původu. Je to ideální 24hodinový hydratační krém, který lze používat v teplejším počasí, protože se rychle vstřebává do pokožky a není lepkavý na dotek. A my milujeme ty dlouhé a teplé letní večery strávené na zahradě, na balkoně nebo na terase. Takže co může být lepšího než to dělat v dobré společnosti zahradní svíčky The Ritual of Karma, která je speciálně navržena pro pobyt venku. Svěží, čistá a zelená vůně bílého čaje a sladce květinového bílého lotosu, jejíž přenášející vlastnosti mohou poskytnout nečekaný únik.

62ac742ed9942obrazek.jpg

VÁŠ DÁREK
Letos v červnu navíc obdržíte plážovou tašku Tiny Miracles jako dárek k nákupu*, tak si to nenechte ujít! Společnost Rituals je hrdým podporovatelem nadace Tiny Miracles od roku 2011.

* Do vyprodání zásob. Neplatí v kombinaci s jinou nabídkou nebo při nákupu dárkových karet. Jedna osoba.
62ac74539c3e7obrazek.jpg