Milý dárek pro každou ženu – super žehlička nové generace. Každá žena ráda vymění starší model za novou, chytrou žehličku nové generace. A proč ne zrovna o Vánocích?  Je to dobrý dárek a navíc Ti, kteří si v tomto období zakoupí jednu z žehliček řady Philips Azur, získají u pokladny zdarma DVD s filmem „Zná ji jako svý boty“. Proč tedy nedarovat hned dvě věci?

 

 

Stále vám připadá, že dávat žehličku pod stromeček je fádní dárek připomínající bačkory nebo ponožky? Nemusí, žehličky, které vám chceme představit, jsou totiž úplně dokonalé! 

Seznamte se s
posledními modely z řady Philips Azur Precise, které nabízejí zcela nové a unikátní řešení pro ještě dokonalejší a příjemnější žehlení.Jaké modely v této řadě například najdete? A co umí? Proč by vás měly zaujmout a proč byste měli chtít žehlit jen s nimi?

 

Systémem Ionic Deep Steam, jemnější pára, která proniká hlouběji.

Žehlička s označením GC 4440 s ochranným tepluvzdorným krytem a žehlička s označením GC 4430 jsou novinky letošního podzimu. Jejich podstatou je nový systémem Ionic Deep Steam -  ionizační technologie, dodávající o 50 % jemnější páru, která pronikne až třikrát hlouběji do libovolného typu látky.

 

Bezpečnostní systém a nová žehlicí plocha

Pro pohodlné žehlení a dokonalý výsledek jsou tyto nové žehličky s příkonem 2400 W a elektronickým bezpečnostním vypínáním dále vybaveny žehlicí plochou Steam Glide. Tato žehlicí plocha je výjimečně odolná proti poškrábání i opotřebení a dokonale klouže po všech typech látek.

 

Dobrý design, dobrá manipulace

Optimální distribuce tepla a dva zcela odlišné typy otvorů pro ty nejlepší výsledky. Velké výstupní otvory snadno odstraní veškeré záhyby, menší otvory usnadňují klouzání žehličky po látce. Navíc speciální parní špička Steam Tip™ umožní dokonale vyžehlit i taková místa jako límečky, kapsy, puky a prostory mezi knoflíky, až po drobné dětské oblečení.

 

Žehlí i ve svislé poloze a při nízkých teplotách

Tyto nové žehličky nabízí skutečně mohutný nastavitelný výstup páry 0 - 40 g/min a parní impuls 100 g/min, které umožňují její použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů při žehlení v nízkých teplotách, čímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody.

 

Můžete používat bez obav vodu z vodovodu

Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže je možné používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí jsou vybaveny nádržkou o objemu 335 ml a 3 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 360°. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 299 Kč (GC 4440) a 2 999 Kč (GC 4430).

 

 

 

Úplná pravidla a seznam prodejen, kde akce probíhá, naleznete ZDE (klikni).

 

 

No řekněte, nevypadají tyto žehličky opravdu skvěle? Nemyslíte, že by se vám pro někoho hodily? Komu byste s nimi udělali radost?