Valentýn je čas, který trávíme se svými nejbližšími.  Způsobů, jak vyjádřit svou lásku je mnoho. Jedním z nejjednodušších, ale velice účinných je sladký dárek ve formě čokolády. Je to ideální způsob jak někomu udělat radost. Švýcarští Mistři čokolády Lindt k této příležitosti připravili speciální nabídku.

Darujte čokoládu ze srdce.

Lindor

Vyjádřete svou lásku čokoládovým dárkem ve tvaru srdce od Lindt LINDOR.

LindorDarujte delikátní čokoládové pralinky stvořené s vášní švýcarských Mistrů čokolády Lindt v dóze ve tvaru srdce. Lindor Heart Milk 212g bude k dostání v běžné obchodní síti za cca 229 Kč.

LindorDalší podoba dárku s obsahem delikátních pralinek je krásná dárková krabička s tulipány a uvnitř skytými delikátními pralinkami Lindor. Lindor Tulip Milk 150g pořídíte přibližně za 99 Kč.

Pro ty, kteří dávají přednost spíše elegantní klasické verzi, je určen třetí tip dárku -Lindor dárková bonboniéra Lindt Lindor Milk. Pralinky Lindor Milk 200g koupíte v široké distribuci přibližně  za 149 Kč.

Nejširší a nejvýhodnější nabídku Lindt naleznete v prodejnách Lindt ve Fashion Aréna Outlet Center v Praze ve Štěrboholích, ve Freeportu v Hatích, v prodejnách Le Chocolat & Win v OC Chodov, OC Letňany, nebo OC Černý Most v Praze.

Pro více informací na www.lindt.cz nebo na facebooku Lindt www.facebook.com/lindtczsk.

Lindor. Neodolatelně jemný.

Reklama