Také už přemýšlíte, jaký dárek koupit svým blízkým? A co takhle Finlandia Vodka v krásné tubě? Za příjemnou cenu tak dostanete vlastně dárky dva - oblíbenou vodku a plechovku se zimním motivem, kterou pak můžete použít třeba na tužky.

Jak se zrodila Finlandia

finlandiaHistorie Finlandia Vodky se ve Finsku datuje k roku 1970. Právě poloha severského Finska zajišťuje až sterilní čistotu veškerých ingrediencí, které se k výrobě této vodky používají. Zdejší přírodní ledovcová pramenitá voda je jedním z nejčistších vodních zdrojů na světě. Pro výrobu Finlandia Vodky se voda přirozeným způsobem filtruje přes ledovcovou morénu, která vznikla v době ledové před více než deseti tisíci lety. Právě finská vodka vlastní chráněné pozemky, na nichž vyvěrají křišťálově čisté přírodní prameny, z nichž teče voda natolik kvalitní, že již nepotřebuje žádnou další filtraci nebo úpravu.

Vánoce s vodkou Finlandia

Do světa polární čistoty se můžete o Vánocích ponořit i vy. Finlandia Vodku totiž můžete zakoupit ve speciálním vánočním balení za doporučenou cenu 329 Kč. Krásná plechovka, v níž je vodka zabalena, evokuje zimu a s ní související domácí pohodu. Vychutnejte si tento finský poklad se svými blízkými i vy, kdy jindy je na to ta pravá příležitost, než právě o svátcích klidu.