friskiesJí vaše kočka totéž, co vy? Razíte názor, že co je dobré pro vás, musí být dobré i pro vašeho čtyřnohého kamaráda? Chyba lávky. Naši domácí mazlíčci nemají tak „zkažené“ žaludky, že by mohli stejně jako my bez rizika konzumovat přesolená jídla plná glutamátu a éček.

Kočka plná vitality přináší do vašeho domova život!

friskiesTi uvědomělejší z nás proto pro svoje zvířátko nakupují speciálně určenou potravu. Často ale ani tato nabídka nebývá „tím pravým ořechovým“.  Syrové maso, mléko, v lepším případě kočičí konzervy. Veterináři však vesměs doporučují suchou potravu v granulích.

Ve výběru, který se objevuje na pultech specializovaných prodejen s potřebami pro zvířata, bezpečně vedou granule FRISKIES. Při jejich výrobě výrobce prokazatelně používá pouze jakostní suroviny a ingredience – kvalitní maso plné kvalitních bílkovin.

Také zkušenosti chovatelů koček jasně dokazují, že ideální potravou pro naše čtyřnohé společníky jsou granule, doplněné dostatečným množstvím vody. Ve správném poměru obsahují kvalitní tuk i vlákninu a všechny vitaminy a minerály, které jsou důležité pro život a zdraví kočky.

Ideální poměr všech potřebných složek zaručují právě FRISKIES granule, které jsou připraveny z vysoce KVALITNÍHO jakostního, pečlivě vybraného masa, plného kvalitních bílkovin, zdraví prospěšných vitaminů, minerálních látek a dalších chuťově rozmanitých a zdravých složek. 

Nechte promluvit (zamňoukat) vaši kočku

Vaše kočka vás přesvědčí sama. Některé víc chutnají granulky s kuřetem či jinou drůbeží, jiná se může „utlouct“ po rybách, další si zase oblíbí hovězí nebo divočinu zvěřinu, granule s masem a játry či králíkem.

friskiesHrajte na Ženě-in s FRISKIES o kočičí domeček na hraní nebo granule pro kočky!
Soutěžte na našem portále od 18.5. do 27.5.2009 o 5 kusů domečků na hraní, odpočinek a broušení drápků pro kočky, nebo o  5 x FRISKIES krmivo 2 kg – S masem, játry a zeleninou. 

Víte, že FRISKIES granule jsou připraveny z kvalitního, pečlivě vybraného masa, plného kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých a zdravých složek? 

Vaše kočka Vás přesvědčí sama. Ona ví, že chutná skvěle, a vy víte, že FRISKIES jí dává vše, co potřebuje pro zdraví a vitalitu.

Granule FRISKIES – vyrobené z kvalitního masa plného kvalitních bílkovin!

Co všechno obsahují?

  • Minerální látky – Vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržet zdravý močový trakt
  • Vápník – Vápník & fosfor pro silné kosti a zuby
  • Vitaminy – s obsahem všech nezbytných vitaminů pro zdravé kočky
  • Vysoce kvalitní bílkoviny – podporují přirozenou obranyschopnost pro silné svaly a srdce pro dobrou stravitelnost