Kouzelné čtení

Kouzelné čtení už mnoho rodičů zná. Je to zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Jsou plné dialogů, písniček a vědomostí, které umožňují zvídavým dětem se rozvíjet. Dětské knihy obsahují i kvízy různých obtížností. Na testování nových vědomostí se tak rozhodně nezapomnělo.
Rodina Kouzelného čtení se neustále rozrůstá o nové knihy a další produkty. Z nejnovějších přírůstků můžeme připomenout například Encyklopedii pro předškoláky nebo Mořské pohádky. A pokud ještě Kouzelné čtení nemáte, můžete si pořídit některou ze sad Elektronické Albi tužky s knihou.
bi2.jpg

Ceny v prodejnách Albi:
Encyklopedie pro předškoláky 699 Kč
Mořské pohádky 399 Kč

Kvído

Vzdělávací hry Kvído od Albi jsou určeny zejména dětem od 3 do 8 let. Pomáhají jim rozvíjet paměť, koncentraci, slovní zásobu i logiku. Jsou pečlivě připravovány s odborníky - dětskými psychology, speciálními pedagogy a logopedy. Kvído zabaví děti doma, ale vyláká je i na výlet do přírody.
A protože čas výletů je tady, děti potěší dárek v podobě cest za pokladem, kterých u Kvída naleznete velké množství nebo venkovních bojovek.
bi3.jpg

bi4.jpg
Ceny v prodejnách Albi:
Cesta za pokladem 249 Kč
Venkovní bojovka 49 Kč

Albi Science a Albi Crafts

Máte doma malého vědce či vědkyni? Nebo vaše děti rády tvoří a stále by něco vyráběly? Sady z edic Albi Science a Albi Crafts pro ně budou to pravé.

Průzkum Marsu se letos zase posunul o kus dál. Chtěly by se i vaše děti o této planetě dozvědět hravou formou spoustu informací? To není problém. Mise na Mars z edice Albi Science totiž není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Děti zasadí své první semínko do obyčejného písku obohaceného o krystaly hydrogelu. Přemění odpad na živiny pro rostliny pomocí hydroponického a kapilárního systému. A to není zdaleka vše.
Dalšími zábavnými dárky jsou kreativní sady Jednorožec nebo třeba Tyrannosaurus Rex. Děti si pomocí jednoduchého video návodu budou moci sestavit kostru jednorožce nebo dinosaura a vymodelovat jeho tělo.
bbi3.jpg

Ceny v prodejnách Albi:
Mise na Mars 799 Kč
kreativní sada Jednorožec 399 Kč
kreativní sada Dinosauři - Tyrannosaurus Rex 399 Kč

Hřejiví plyšáci Warmies

Hřejiví, ale i chladiví! Jsou to totiž šikovní kamarádi. Můžete je nahřát v mikrovlnce při chladných zimních večerech nebo zchladit v ledničce pro horké letní noci. V bříškách mají levanduli přímo z Francie spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek. Vybrat můžete samostatného většího plyšáka nebo zvířátka v páru třeba pro sourozence.
bi1.jpg

Ceny v prodejnách Albi:
Hřejivá lama 499 Kč
Hřejiví lenochodi 599 Kč
608be137252edobrazek.png

Reklama