Chcete udělat něco pro své zdraví a zároveň si i příjemně odpočinout? Vyzkoušejte infrasaunu. Pobyt v ní má řadu pozitivních účinků nejen na lidské tělo, ale i mysl.

Infrasauny jsou ideální pro relaxaci, otužování či k prohřátí před cvičením. Pobyt v ní má řadu pozitivních zdravotních i kosmetických účinků - snižuje ztuhlost a bolest kloubů, zad a končetin, zvyšuje cirkulaci krve a posiluje kardiovaskulární a imunitní systém. Pravidelné návštěvy infrasauny mají pozitivní vliv na zlepšení kvality pleti a na redukci celulitidy. Její princip spočívá v prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Prohřívá se tak nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně. Výhodou infrasauny oproti klasickému saunování je rychlejší prohřátí těla a rychlejší nástup intenzivního pocení. Další výhodou je také nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině.

Infrasauny Goddess

Infrasauny Goddess jsou k dostání v široké škále modelů pro 1 – 3 osoby ve standardní nebo rohové úpravě. Většina modelů infrasaun Goddess jsou vybaveny rádiem s možností přehrávat MP3 písničky z externího zdroje, jako je např. MP3 přehrávač či mobilní telefon. Některé modely mají i venkovní osvětlení nebo vnitřní LED osvětlení s funkcí světelné terapie.

A na co si dát při výběru infrasauny pozor?

Důležitý je materiál, ze kterého jsou infrasauny vyrobeny. Infrasauny Goddess jsou vyrobeny z  exkluzivního saunového dřeva hemlock (kanadský jedlovec) nebo luxusního cedru. Hemlock je extrémně stabilní a nekroutí se. Má velmi jemnou strukturou, bez suků a pryskyřice. Jeho další výhodou je imunita proti tvorbě a množení mikroorganismů. Pokud si chcete dopřát opravdu luxusní provedení, zvolte infrasaunu s vyrobenou z cedru. Cedr je objemově stálý, má odolnost proti vlhkosti a také lepší tepelnou izolaci než běžné jehličnany a navíc příjemně voní.

Infrasauny Goddess

Je vhodné zajímat se také o topidla v infrasaunách. Kvalitní karbonová topidla použitá téměř ve všech infrasaunách Goddess zajistí, oproti běžněji používaným keramických topidlům, rovnoměrnější rozložení tepla v sauně, energetickou úspornost, větší bezpečnost, rychlost a efektivitu prohřívání organismu.

Většina modelů infrasaun Goddess disponuje ionizérem, který obohacuje vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů), jež ničí bakterie a viry a mají blahodárný vliv na zdraví.

Infrasauny Goddess

Všechny infrasauny jsou lehce složitelné za několik desítek minut a připraveny na zapojení do zásuvky 230V. Díky svému elegantnímu provedení budou také vkusným doplňkem vašeho domu či bytu.

Dárky pro Vás!

Nyní ke každé infrasauně Goddess získáte rovnou dva dárky. Jeden se týká nadstandardní prodloužené záruky. Ke každé infrasauně je nyní záruka 40 měsíců. Druhým dárkem je set dvou luxusních osušek, které vám jistě ještě více zpříjemní chvíle v infrasauně.

Infrasauny Goddess

S infrasaunami Goddess jejichž jednotlivé modely nesou jména středomořských letovisek, se budete cítit jako byste byli právě na dovolené. Všechny tyto modely najdete ZDE

Více informací najdete na stránkách www.goddess.cz

Infrasauny Goddess

 

Reklama