Každé dítě má svého oblíbeného hrdinu! Pokud mu pořídíte vlastní kosmetiku s oblíbenou postavičkou, určitě mu tím zpříjemníte denní hygienu.

AŤ TĚ PROVÁZÍ SÍLA!

Zpříjemněte dětem koupání pomocí svěží citrusové toaletní vody a šampónu na vlasy i tělo s obrázky jejich oblíbených postav z filmu Hvězdné války.

fŠAMPÓN NA VLASY A TĚLO 2 V1 ORIFLAME STAR WARS

Dětský šampon na vlasy i tělo s ovocnou vůní s obrázkem legendárního DarthaVadera. Dermatologicky testované složení nedráždí dětské oči, neobsahuje mýdlo a je jemné k citlivé dětské pokožce.

Více informací najdete zde.

 

rrTOALETNÍ VODA ORIFLAME STAR WARS

Svěží citrusová toaletní voda s postavičkou mistra Yody z potěší kluky i holky. Je speciálně vyvinuta pro citlivou dětskou pokožku Je dermatologicky testována.

Více informací najdete zde.

 

 

DOBRODRUŽSTVÍ V MOŘSKÝCH HLUBINÁCH

Potěšte své nejmenší produkty z nové edice s oblíbenou rybkou Dory a dopřejte jim spoustu zábavy ve vodě se sprchovým gelem a toaletní vodou se svěží ovocnou vůní.

dTOALETNÍ VODA FINDING DORY

Svěží, ovocná letní toaletní voda pro děti se třpytivým obrázkem rybky Dory v jejím oblíbeném podmořském království. Vůně je speciálně vyvinuta pro citlivou dětskou pokožku. Neobsahuje alkohol a je dermatologicky testována.

Víéce informací najdete zde.

 

 

fSPRCHOVÝ GEL FINDING DORY

Děti si určitě zamilují koupání se sprchovým gelem s obrázkem Dory. Má veselou ovocnou vůni a je dermatologicky testován. Složení bez obsahu mýdla nedráždí jemnou dětskou pokožku.

Více informací najdete zde.

Reklama