Udělejte radost dětem tradiční českou hračkou, s níž jste si určitě hráli i vy. Pamatujete ještě na IGRÁČKY? Tato legendární hračka od společnosti EFKO z Vysočiny rozhodně není minulostí. Máte doma malého policistu nebo budoucí květinářku? Pak si nenechte ujít krásné tipy na dárky pro vaše ratolesti. Rozjasněné dětské oči vám budou odměnou za krásný a kreativní dárek.

IGRÁČEK Policista s policejní stanicí a doplňky
Pomáhej a hraj si! Policista tě provede světem vyšetřování, honiček, poznávání i legrace. Pozvi své kamarády na policejní služebnu. Igráček policista s unikátním rozložitelným kufříkem - policejní služebnou a bohatými doplňky. Velikost rozloženého interiéru 31 x 11,8 x 11,5 cm. Vyrobeno v ČR.

igracek

IGRÁČEK Policista s policejním autem a doplňky
Posaď policistu do auta a pošli ho po pokoji, chodníku nebo na pískoviště. Všude se ti s ním bude skvěle jezdit. Igráček policista a bohaté příslušenství jsou součástí balení. Úplně nové auto se zadními otevíracími dvěřmi. Rozměry auta: 11 x 11 x 19 cm. Vyrobeno v ČR.

igracek1

IGRÁČEK Zahradnice s autem a doplňky
Růže, tulipány, narcisky, úsměvy. Výborné auto na cesty kamkoliv, otevírací zadní dveře pro převoz nářadí a květin. Igráček květinářka a bohaté příslušenství součástí balení. Rozměry auta: 11 x 11 x 19 cm. Vyrobeno v ČR.

igracek3

IGRÁČEK Květinářka s květinářstvím a doplňky
Růže, tulipány, narcisky, úsměvy. Přijď do květinářství „Květinka“. Igráček květinářka s jedinečným rozložitelným kufříkem - obchod s květinami. Igráček květinářka s unikátním rozložitelným kufříkem - obchodem s květinami a bohatými doplňky. Velikost rozloženého interiéru 31 x 11,8 x 11,5 cm.Vyrobeno v ČR.

igracek4

IGRÁČEK MULTIGO 1+2 - STAVEBNÍ DESKA + KOSTKY
NOVINKA řady aut Igráček MuliGO. S novou korbou získáš nové auto. Stačí jedno otočení.Sklopná stavební deska umožňuje postavit si vlastní korbičku dle fantazie dítěte. Balení obsahuje auto, dvě korbičky pro snadnou výměnu a 9 stavebních kostek. Deska a kostky jsou kompatibilní také s dalšími známými stavebnicemi o stejném rozměru kostek.

igracek5

Více hravé inspirace najdete ZDE

A to není vše! Zapojte se do soutěže, ve které krásné sady Igráček můžete vyhrát! Soutěž probíhá ZDE

Ceny do soutěže věnovala společnost Bejbynet.cz, která je partnerem této soutěže. Více hravé inspirace najdete na stránkách www.bejbynet.cz

O společnosti Bejby.net

Bejby.net patří mezi největší internetová hračkářství v České republice. Sortiment se neustále rozšiřuje, skladem má aktuálně přes 50 000 produktů. Na stránkách jsou vždy uvedeny aktuální stavy skladu!

V současné době Bejby.net zasílá balíčky po celé České republice a Slovensko, není však problém se individuálně domluvit i na zaslání do jiné země.  Díky systému expedice Bejby.net zasílá většinu balíčků již v den objednání.

bejbynet

Můžete se přijít inspirovat také do kamenných prodejen. Najdete je na adresách:

  • Bořivojova 17, Praha 3
  • K Černému Dvoru 24, Praha

A nezapomeňte, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ!