Lev ve znaku švédských mírových sil má v jedné tlapě meč a ve druhé olivovou ratolest. A protože to byl lev jak se patří, mezi zadními tlapami se mu skvěl penis a varlata. Lví pohlavní orgán však prý znevažoval švédské vojákyně a ty požadovaly jeho odstranění. Zvláštní výbor velení armády se jim rozhodl vyhovět, a tak byl lev „vykastrován“. Úplně. Takže je z něj teď vlastně lvice.

Odborníci na heraldiku jsou rozhodnutím armády znechuceni. Zvířata bez genitálií totiž tradičně dostávaly do znaku šlechtické rody, které zradily krále, a musely takový znak používat, dokud svou zradu neodčinily.

Penis a varlata vlastní i lev ve znaku České republiky. A tak můžeme jen doufat, že se místní feministky nezačnou opičit po těch švédských nebo že jim politici nevyhoví – jinak čeká kastrace i toho našeho lva. Ačkoliv vzhledem k současnému vývoji politické situace v České republice by to možná bylo příhodné.

Zdroj: www.moonbattery.com

Máte pocit, že Vás znevažuje penis lva ve znaku České republiky? Tušíte, proč se některé ženy cítí něčím takovým znevažovány? Líbilo by se Vám, kdyby byl vykastrován i český lev? Nebo by Vám to naopak vadilo?

Reklama