Masturbace je přirozenou součástí našeho života. Kdo říká, že si TO nikdy nedělá, kecá! Nevěřte mu!

 

Ovšem ne každý ví jak na to. Ono totiž není - udělat si to - stejné jako - UDĚLAT SI TO.

Někdy máme chuť si se sebou dlouze pohrát a někdy naopak máme chuť si to udělat tady a hned.

 

Našli jsme pro vás několik super vychytávek, jak mít úžasný orgasmus díky naší vlastní šikovnosti a hbité ručce.

 

Ale bacha na to, aby nakonec vaše ruka nezvítězila nad něžností partnera ;o)


Tip: Ještě než začneme s výčtem ručních praktik, veřte, že velmi doboru poůckou je vibrátor na klitoris, který poskytuje poměrně pohodlnou cestu k orgasmu. Jejich výhodou je menší velikost, a takže jsou velmi diskrétní. Jejich ergonomický tvar masáž citlivích partií ještě zjednoduší.

Kroužení
Vezmete vaše první dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístěte je přes vrchol vašeho klitorisu. Pak začnete pohybovat prsty po klitorisu v přibližně kruhové nebo oválné dráze. Můžete snadno měnit rychlost a tlak. Abyste docílily správného a příjemného účinku této masáže, doporučujeme prsty a poštěváček zvlhčit olejíčkem a nebo lubrikačním gelem.

Masáž poklepáváním
Použití této techniky je individuální, některé ženy velmi vzrušuje a jiným může být velmi nepříjemná. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit.

Svírání stehen
Svíráním stehen můžou některé ženy jednoduše dosáhnout orgasmu. Sevřením a povolením svalů dochází k nepřímému dráždění klitorisu. Když si přeložíte nohu přes nohu a budete tlačit stehna k sobě, způsobíte prokrvení pohlavních orgánů a různým mačkáním a intenzitou svírání můžete dojít k vyvrcholení. Tato technika je vhodná pro případ že na vás přijde vzrušení ve společnosti, nebo na veřejnosti. Stačí si sednout ke stolu, přehodit nohu přes nohu zmáčknout stehna k sobě a můžete se oddávat slastným pocitům, aniž by to kdo z okolních lidí tušil. Chce to trochu praxe, ale výsledek stojí zato. Když budete onanovat doma, zvykněte si svírat při orgasmu stehna k sobě a po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozené.

Máte rády tekoucí šťávičky lásky? Dopřejte si pořádnou dávku výstřiků. Vyzkoušejte stříkající dilda, se kterými bude vaše chvilka něco nového, nepoznaného. Výhodou je, že takové dildo se neunaví a vy to budete mít všude, kde jen chcete.

Inspirovalo vás to na dnešní večer? Nebo chcete ještě víc? Pak klikněte na SEXUS.CZ