Ahoj všem v redakci,
 
dneska, když je ten Den dětí, má asi spousta maminek hodně práce a málo času na psaní, ale než se mi uvaří k obědu rýže, tak přispěju svou troškou do mlýna :o)
 
Nevím, jak ostatní maminky slaví nebo možná ani neslaví den děti, ale my jsme se spolu s kamarádkami domluvily, že nebudeme táhnout děti přes celé město a čekat fronty v soutěžích připravených jako loni. Máme malé děti, a tak jsme se rozhodly udělat si svůj vlastní Den dětí. Domluvily jsme se, že napečeme dortíky a buchtičky, naděláme jednohubky a nakoupíme křupky a chipsy, což samozřejmě děti potěší nejvíc :o)) Připravily jsme venku trasy a ta nejšikovnější ušila malé skákací pytle. Protože máme přímo před domem provazové prolejzačky a pískoviště, připravily jsme různé zábavné úkoly pro naše ratolesti a už teď se moc těšíme, jak je zvládnou.
 
Protože se chceme hlavně bavit, vyhrává každý, a to pastelky a nějaké ty sladkosti pro radost, které jsme už předem nakoupily a nabalíčkovaly.
 
Abychom my maminy nebyly pozadu, dohodly jsme se, že jakmile dětičky zvládnou všechny úkoly a rozdáme ceny, poctivě zlikvidujeme všechno, co jsme napekly u kafíčka, a když bude venku hezky, načneme i nějakou tu lahvinku vína :o))
 
Jo, abych nezapomněla na naše tatínky, víte, jak slaví Den dětí taťkové? Sedí u počítače a hrajou hry, tak nevím, pro koho Den dětí vlastně je? :o)
 
Ať se vám všem ten dnešní dDn dětí vydaří!
 
Ahoj grice.
 

Grice příspěvek se mi líbí, a proto jí pošlu dáreček. Šampony Dove. A co vy? Co máte pro své děti připravené?
Pište nám to na mail
Reklama