Vážená redakce,
 
ještě když jsem chodila na střední školu, tak  ve třídě nebyl moc dobrý kolektiv a samozřejmě jsme mezi sebou měli časté konflikty.
 
Jednou se ale stalo, že moje spolužačka začala brečet, že jí někdo ukradnul mobilní telefon. Tím pádem se do toho připojili učitelé a řekli, ať všichni ukážeme své skříňky a tašky. Samozřejmě přišla řada na mě, tak jsem s čistým svědomím tašku ukázala a učitelka začala šmátrat a najednou z mojí tašky vytáhla spolužačky mobil.
 
V tu chvíli jsem myslela, že to se mnou sekne, a celá třída a učitelka křičeli, že si nemysleli, že jsem zlodějka. Pohledy na mě házeli vražedné a já tam stála jako opařený sloup!!

Říkala jsem všem, že jsem to nevzala, že mně to tam musel někdo podstrčit (no jo, ale kdo vám bude věřit, že?), tak jsem dostala geniální nápad a řekla jsem, dobře přeju si, aby přijeli policajti a udělali na místě všem otisky prstů (vždyť jsem se ho ani nedotkla).

Trvala jsem na tom tak dlouho, že učitelka tento návrh schválila, a ejhle! spolužačka se najednou rozbrečela a přiznala se, že mi ho tam schválně strčila!!!
 
Taky za to byla řádně potrestána a jsem ráda, že jsem se z toho ponížení a potupy dostala.