Uděla mi to gynekolog.

Potřebovali jsme ověřit gynekologické téma, ale nikdo z našich spolupracujících gynekologů nebyl momentálně na příjmu. Zadali jsme si do vyhledávače heslo „gynekologie“ a k našemu překvapení hned první odkaz, který se objevil, byl: Gynekologické erotické vyšetření! Neodolali jsme a stránky navštívili…

Zprvu jsme se obávali, že se jedná o nějakou nekalou živnost, ale služba na stránkách nabízená je údajně bezplatná, nabízená jen dívkám a ženám mezi 18 až 40 lety. Hned první věty varují: „Vstupujte na eroticky orientované stránky. Pokud vám není ještě 18 let, opusťte tyto stránky.“

Co stránky nabízejí?
„Velmi příjemnou, zcela bezbolestnou a diskrétní prohlídku zakončenou třeba i orgasmem.“ Po hlubším prostudování této internetové prezentace jsme zjistili, že „pan doktor“ není žádným lékařem gynekologem, má pouze, jak tvrdí, odborné proškolení od gynekoložky. Vyšetření tedy není lékařskou prohlídkou, ale pouze hrou pro ženy, které si ve skrytu duše představují, že jejich prohlídka u gynekologa nabere trochu jiný spád.

Stručný výtah informací ze stránek

Vyšetření

  • je pouze pro ženy. Žádné dvojice ani samotní muži
  • je pouze pro ženy štíhlé a sportovní postavy, ostatním se „pan doktor“ omlouvá.
  • je pouze pro ženy ve věku 18 až 40 let.
  • neobsahuje zásadně pohlavní styk a vyšetření análního otvoru.
  • trvá 30 až 90 minut, podle dohody.
  • je anonymní, nemusíte uvádět jméno, stačí přezdívka.
  • se provádí v Praze. Erotický gynekolog ale stále shání další prostory v jiných městech a poptává občasný pronájem ordinace.

„Panu doktorovi“ je prý 36 let, je to štíhlý brunet a vysokoškolák, nechá si říkat doktor Šťastný.

Ze dvou anket, uveřejněných na těchto stránkách, jsme vyčetli, že přes osmdesát procent žen někdy snilo o podobné prohlídce (anketa tvrdí, že se jí účastnilo 1593 hlasujících). Ačkoli podle jiných statistik na stránkách je to ve skutečnosti „jen“ 25 % žen. Ženy, které o takové prohlídce nikdy nesnily, prostě asi tyto stránky nenavštěvují. Z druhé ankety je zřejmé, že skoro 50 % návštěvnic stránek je ve věku do pětadvaceti let.

GynekologieMůžete si zde také přečíst dvě minipovídky, které mají ženy nalákat na podobné vyšetření. Je na nich docela patrné, že je psal chlap – fantazie v nich uvedené prostě nejsou příliš ženské.

Na stránkách není uvedena přesná adresa, kde vyšetření probíhá, lze si ho ale domluvit e-mailem nebo telefonicky. Neváhali jsme a zavolali, protože jsme celé této věci prostě nemohli uvěřit. Nevěřili jsme, že je vyšetření zdarma a že nikdy nedojde k pohlavnímu styku. Volané číslo ale bylo nedostupné…

Nevadí, napsali jsme alespoň e-mail, tak uvidíme, jestli a jaká nám přijde odpověď. Služba, zdá se, alespoň tak, jak je prezentovaná, nehraničí se zákonem. O výsledku naší mailové korespondence (proběhne-li nějaká) vás budeme informovat.

Co si o tom myslíte? Přijde vám správné, že při vyhledávání gynekologie naběhne jako první odkaz erotická služba? Dokážete si představit, že byste buď vy, nebo někdo vám blízký takovou službu využili?