Milá redakce,
na ženě-in si každý den pročítám různé články, o různých věcech a problémech. Vidím, že se tam píše opravdu o všem, a tak i já bych se ráda připojila a napsala, co mě trápí, s prosbou o vaši radu.


Chodím se svým přítelem už 5 měsíců a jde nám to moc dobře. Až na jednu věc, a tou je intimní styk. Před měsícem jsme to spolu zkusili poprvé. Něžně jsme se hladili, laskali, a vzrušovali. Ale můj přítel byl vzrušený asi moc a vyvrcholil ještě při našich hrátkách.

Nic sem si z toho nedělala, připadalo mi to roztomilé, že byl tolik moc vzrušený. Po chvíli jsme to zkusili zas, a to už jsme se dostali mnohem dále:-),a le bohužel to netrvalo ani minutu a on byl už zase hotový. Viděla jsem na něm, že ho to moc mrzí a že se asi stydí za to, že to nevydrží a neudělá mi taky tu obrovskou rozkoš.

Nastala dlouhá doba ticha a já nevěděla, co říct, jak ho utěšit. Dostala jsem ze sebe jen to, že pro mě není důležité mít třešinku:-), ale že jde o ten krásný pocit být s ním, po jeho boku.

Včera jsme si vyjeli na výlet, na naši chatu, a opět jsme se dostali do moc krásné situace a chtěli se milovat. Ale dopadlo to úplně stejně. Vyvrcholil ani ne minutu po tom, co do mě pronikl, a zase nastala ta odmlka.

Vím, že ho to moc mrzí, a mě trochu začíná už taky, protože on je pak tím natolik otrávenej a zklamanej, že už se mu do ničeho nechce. Ani mě pak neobjímá, nehladí a neuspokojuje.

Prosím Vás o radu. Co mám udělat nebo říct, když se to bude opakovat?? Myslím, že se mu o tom nechce moc mluvit a já ho nechci do něčeho nutit, ale chtěla bych mu pomoci a nevím jak. Jsem jeho první holka, je možné, že to může být ještě tou nezkušeností?? Nebo to chce jen procvičovat a ono se to časem zlepší??

Pomozte,

vaše čtenářka Katka J.


14:49 19.4.2005

Tak sem si přečetla všechny vaše názory, a díky vám za
ně.Odborníka raději nechám jestě napokoji.Přítel by se mohl
leknout a říct si, že je to pro mě moc důležitý a bál by se
semnou vůbec něco mít,aby se to zas nestalo.Když mi na tom tak
záleží.Spíš budu mlčet,nedávat nic znát,a když se to stane zas,
povedu mu ruku tam,kde se mi to líbí abych taky z toho něco
maličko měla:-)Budem cvicit, cvicit a cvicit-to slubuju.Ještě
jednou díky Vám.  Mě je 22 let, příteli 20.

Mám ještě dotaz.Jak se odpovídá na názory který ste napsali??Není
tam na to žádná kolonka odpovědět a ni prostor na odpověd.Teď se
to všechno dělá takhle přes redakci??

Katka


 

 

I vy si můžete nechat poradit:

redakce@zena-in.cz

Reklama