Stále více lidí v České republice dává přednost výrobkům šetrným k pokožce. Ať už se jedná o kosmetiku, prací prášky nebo prostředky na mytí nádobí, preferujeme takové přípravky, které mají ve svém složení nějakou pečující přísadu. Tato přání vyslyšela i společnost Henkel a svou řadu na mytí nádobí Pur obohatila o dvě nové balzámové varianty růžový Pur Balsam s ovocnými extrakty a zelený Pur Balsam s pečující recepturou se zklidňujícími výtažky.

 

V současné nabídce ušité českému spotřebiteli přímo na míru tak nalezneme hned čtyři jemné Balsam varianty, které jsou velmi účinné na nádobí, ale zároveň šetrné k pokožce rukou.

Dvě úspěšné balzámové varianty prostředku na mytí nádobí Pur Balsam s Aloe Vera a Pur Balsam s minerály si díky své šetrnosti k pokožce získaly u nás velkou oblibu. Vždyť mytí nádobí je činnost, která nás pronásleduje každý den, někdy hned několikrát po sobě. Opakované namáčení rukou v přípravcích na mytí nádobí je mnohdy provázeno vysušenou pokožkou na rukách, či dokonce podrážděnými reakcemi, vyrážkami a svěděním. Přitom tomu tak být nemusí. Stačí si vybrat některý ze čtyř jemných pomocníků do dřezu Pur Balsam a budeme se moci kochat nejen čistě umytým nádobím, ale také pěstěnou pokožkou na rukách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Řada Pur obsahuje v současné době tyto přípravky na mytí nádobí:

·         Pur Balsam s ovocnými výtažky (pečující řada – NOVINKA) – poskytuje díky ovocným výtažkům jemnou svěžest, která je potřeba pro zachování jemnosti pokožky při mytí nádobí. Nevtíravý parfém s nádechem ovocné vůně příjemně provoní dřez.

·         Pur Balsam s pečující recepturou (pečující řada – NOVINKA) – obsahuje pečlivě vybrané složky, díky nimž je obzvláště šetrný k pokožce, a neutrální pH. Příjemný, velmi jemný ovocný parfém podtrhuje pečující recepturu, stejně jako světle zelená barva obalu.

·         Pur Balsam s Aloe Vera (pečující řada) – využívá blahodárné účinky rostlinky Aloe Vera, která má zvlhčující účinek na kůži a je již známá z užití v kosmetických přípravcích. Speciální jemný parfém příjemně provoní celou kuchyň.

·         Pur Balsam s Minerály (pečující řada) – obsahuje minerály, které jsou pro svůj pozitivní efekt na kůži vyhledávanou přísadou do koupelí a lázní. Prostředek je tak maximálně šetrný k pokožce i nehtům na rukou. Receptura přípravku Pur Balsam s Minerály zajistí požadovaný lesk skla a díky obsaženému parfému nádobí po umytí i svěže voní.

 

Pečující řadu Pur Balsam doplňují dvě extra silně čisticí varianty s přidaným octem, které se dokáží poprat i s tou největší mastnotou či zbytky připálených jídel. Jsou to:

·         Pur Power Gel Lemon - s přidaným octem 

·         Pur Power Gel Apple - s přidaným octem

Všechny přípravky značky Pur jsou k dostání v maloobchodní síti v půllitrovém balení za 25 korun nebo v litrovém balení za 49 korun.

 

Deset balíčků s výrobky PUR je nyní v naší soutěži!

 Soutěžit můžete zde