Už v době Aztéků měla sladkovodní řasa Chlorella tak velkou hodnotu, že ji používali jako platidlo. Kolem roku 1890 ji poprvé popsal holandský mikrobiolog M.W. Beijernick , na kterého navázali další vědci až po 1. světové válce. Už tehdy věděli, že tato řasa může být zdrojem živin v případě nedostatku potravin. 

Dodnes se Chlorella využívá jako nejlepší  zdroj chlorofylu, který  dokáže výrazně zlepšit krevní obraz a hojení ran.

Navíc obsahuje bílkoviny, všechny vitamíny skupiny B, vitamín C a E, minerály, esenciální mastné kyseliny, nepostradatelné nukleové kyseliny a široké  spektrum dalších účinných látek.

Revital ChlorellaChlorella má schopnost celkově posílit organismus a jeho funkce. Pozitivně ovlivňuje nejen zažívání, ale také  soustředění a paměť, pomáhá proti nespavosti , přispívá detoxikaci těla , pozitivně působí na cévní systém a předchází vzniku osteoporózy. Působí proti překyselení organismu a je jediným zdrojem CGF , jehož nedostatek způsobuje poruchy imunity.  Obsahuje pouze přírodní vitamíny včetně důležitých antioxidantů.

V přípravku Revital Chlorellu obohacuje  výtažek z vojtěšky (alfalfa) na podporu správného  trávení a posílení organismu.  Revital Chlorella + alfaalfa nemá žádnou pachuť a neobsahuje živočišné bílkoviny. Je proto oblíbeným potravinovým doplňkem pro vegetariány a vegany.  Pokud totiž vynecháme ze stravy maso, je nutné chybějící živiny doplnit. A právě chlorela je bohatým zdrojem  rostlinných bílkovin. Mohou ji užívat diabetici a všichni se zvýšenou citlivostí na lepek či laktózu.

Nyní zvýhodněné balení 150 kapslí  za 325 Kč.

Vitar, s.r.o. je český výrobce vitaminových doplňků stravy s více než  25- letou  tradicí. Po celou tuto dobu vyvíjí a vyrábí   produkty prospěšné pro lidský organizmus.

www.vitar.cz