Nebezpečí střevních onemocnění je častější v letním období, kdy je jednak vedro, takže je větší riziko nákazy např. z potravin nebo z vody, a pak také proto, že lidé hodně cestují, a tím mají víc možností se někde nakazit. Projevy střevních potíží jsou jasné - bolesti břicha, křeče, průjmy, slabost, někdy i teplota. Největší nebezpečí představují průjmy pro děti a starší lidi.

TammexPrůjmy a nevolnosti patří mezi nejčastější obtíže na cestách a na dovolené. Jiná skladba jídelníčku, tuky, na které nejsme zvyklé a netradiční koření můžou velmi snadno způsobit náhlý průjem. Proto, pokud vyrážíte někam do ciziny, přibalte si sebou na cestu osvědčený přípravek proti průjmu.

Obtíže spojené s průjmovým onemocněním potrápily v životě pravděpodobně každého z nás. S řešením, které zastavuje a léčí průjem různého původu přichází nyní na trh přední český výrobce farmaceutických přípravků a doplňků stravy společnost Walmark. Základem prostředků Tammex Family a Tammex Family plus je látka diosmektit - speciálně čištěný jíl, jež vyniká silnými adsorpčními vlastnostmi. Dokáže účinně chránit střevní stěnu před napadením viry, toxiny a bakteriemi, které způsobují průjem a navíc tyto patogeny eliminuje a odvádí z těla přirozenou cestou. Jedinečnost přípravku Tammex Family Plus spočívá v kombinování dvou účinných látek:  diosmektit + prebiotika, která navíc podporují kolonizaci střeva prospěšnými bakteriemi. Nedejte šanci nepříjemným obtížím a účinně bojujte proti průjmu s přípravky řady Tammex.

Doporučená maloobchodní cena:

Tammex

Tammex Family – 120 Kč

Tammex Family Plus – 148 Kč

Reklama