Každý máme nějakou tu zálibu, nebo naopak silnou averzi, ať už vůči čemukoli. A ta může být buď naprosto běžná, nebo přinejmenším hodně netradiční. „Úchylky“ se nevyhýbají ani slavným osobnostem. Víte, co k smrti nesnáší Leonardo DiCaprio, nebo v čem naopak „vynikal“ Wolfgang Amadeus Mozart? A hudbu teď rozhodně nemáme na mysli.

Leonardo DiCaprio

leonardo di caprio

Obsedantně kompulzivní poruchou (OCD) trpí prý každý 42. člověk a Leo prý není výjimkou. Jeho noční můrou jsou například chodníky poseté žvýkačkami. Na skvrny po nich by za nic na světě nešlápl. Slabinou jsou pro něj také neustálé návraty domů, aby zkontroloval, zda nenechal zapnutý nějaký přístroj. Kdo se v tomto chování poznává?

Donald Trump

Je vaším snem potřást si alespoň jednou v životě rukou s tímto úspěšným podnikatelem a miliardářem? To byste toho chtěli opravdu moc! I on trpí obsedantně kompulzivní poruchou – má strach z bakterií. Potřást si rukou je prý podle něho nejméně přijatelné zvláště tehdy, pokud je jeho protějšek učitelem. Ale určitě by naopak ocenil, pokud byste za něho zmáčkli například tlačítko ve výtahu. I těch se, logicky, štítí.

Cameron Diaz

cameron diaz

Osahané kliky nedělají dobře ani Charleiho andílkovi. Pokud se neobjeví galantní muž, který by jí otevřel dveře, vytáhne kapesník a kliku nejprve otře. A pokud ho zrovna nemá? Raději použije ke vstupu do místnosti svůj loket. Ruce si prý myje neustále, i padesátkrát denně.

Justin Timberlake

Zkuste tomuto zpěvákovi a herci zpřeházet jeho věci a uvidíte, co se začne dít! Nebo víte co? Raději jeho přesné rovnoběžné linie, na nichž ujíždí, nijak nenarušujte. Místo toho prohlédněte ledničku, jestli v ní nemá zkažené či prošlé potraviny. Vsadíme se, o co chcete, že nenajdete jedinou. On sám to totiž kontroluje několikrát denně. Problém s ledničkou má i David Beckham. Jakmile v ní nejsou věci v páru, neváhá tu třetí vyhodit.

Scarlett Johansson

Je závislá na sexu. A pokud má být k tomu všemu ještě v autě, určitě neodolá. K této fetiši se sama přiznala a rozhodně se za ni nestydí. Proč taky…

Angelina Jolie

Ještě před Bradem Pittem byl její životní láskou herec Billy Bob Thorton. O jejich zálibě v sadomaso ví snad každý, stejně jako o tom, že nosili na krku ampulku s krví toho druhého. Tedy ne ampulku, jak Thorton uvedl. Pouze medailonek potřísněný krví. S nápadem říznout se žiletkou do prstu prý přišla Angelina. I když vzájemné řezání se nožem u nich prý bylo na denním pořádku. S tím vším je teď prý po boku Pitta konec.

Fiodor Michajlovič Dostojevskij

Žít s tímto ruským spisovatelem by bylo procházkou rájem pro všechny milovnice bot. Jeho vášní totiž bylo sběratelství dámských střevíčků, které ho velmi vzrušovaly.

Albert Einstein

einstein

Žádná dospívající dívka si před tímto géniem nemohla být jistá. Pokud znáte úchylku jménem deflorační mánie, máte jasno. Zbožňoval dívky, jak sám říkal, v rozkvětu. Kromě své manželky měl prý kolem sebe vždy ještě harém mladých milenek.

Wolfgang Amadeus Mozart

Skládal nejen skvělou hudbu, ale po večerech také obscénní dopisy. Vyžíval se totiž v psaní vulgarizmů, a to hlavně blízkým ženám. Ať už své manželce, či sestřenici. Není proto divu, že první vydání Mozartových dopisů bylo cenzurované. Někteří odborníci se domnívají, že trpěl Tourettovým syndromem. Tedy nutkavou potřebou používání sprostých slov.

Čtěte také:

Reklama