Ahoj všem na Ženě-in.
 
Do práce využívám nejstaršího dopravního prostředku - vlastních nohou. Mám to do zaměstnání asi 3 minuty. Ale přes dosti velký a špatně osvětlený park. Na začátku tohoto parku jsou velké plastové kontejnery, jako asi všude u nás.
 
V pondělí jsem jako obvykle vyletěla z domu na poslední chvíli a pádila do práce přes onen park. Najednou jsem se zarazila. U jednoho z kontejnerů stála postava, na hlavě široký klobouk, na sobě dlouhý kabát a na rameni jí seděl černý kocour. Že by úchylák? To bylo to první, co mě napadlo.
 
Pomalu jsem se k postavě přibližovala, v ruce jsem svírala deštník a v druhé klíče jako zbraně. Asi metr před postavou jsem zařvala, abych zaplašila onu příšeru a sama si dodala odvahu. Toho se vylekala kočka a skočila mi přímo na hlavu a hned dolů a pryč.
 
Postava se ani nehnula. Teprve když jsem deštníkem do ní šťouchla, padla na zem a já uviděla, že je to krejčovská panna. To byla úleva!
 
Hned odpoledne jsem zašla na MÚ, aby tento park osvětlily pořádným světlem. Sice to trvalo skoro tři měsíce, ale mám teď konečně pořádně osvětlenou cestu do práce a už se nemusím ničeho a nikoho bát (doufám!).
 
Januše 

Přeji dobré páteční ráno Januši i všem ženám-in!

Musím se přiznat, že zažít po ránu něco podobného jako Januše, už do toho parku nevkročím. Jakmile je totiž venku jenom trošku šero, všechny kočky či naskládané krabice u popelnic mě vyděsí, aniž by se musely snažit. A co teprve ráno, když jsem ještě rozespalá a myšlenkami v peřinách :-).

Januše, za Vaši odvahu Vám posíláme zpevňující tělové mléko Dove s výtažky z mořských řas.

A co Vy, jaké bylo Vaše dnešní ráno?

Dnešní téma je: cesta do práce

Jak se dopravujete do zaměstnání?
Přestěhovala jste se kvůli dojíždění do zaměstnání?
Bydlíte na venkově a pracujete ve městě?
Zažila jste při cestě do práce něco zajímavého?

Napište nám o tom!

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvky odměníme!

Reklama