Ahoj redakce, 
 
právě včera jsem řešila problém ,,TELEVIZE,, a naše rodina.
 
Televize máme tři a možná se budete divit,všechny jsou večer obsazené.
 
Manžel sleduje po zprávách sport ,kolem sebe má pět ovladačů, takže uloupit mu je, to je nadlidské úsílí. Hlídá si je i když usne jako korunovační klenoty.
 
Dcery zase sledují reality show každá u své televize, takže mně zbývá počítač nebo nějaké dobré čtení.
 
Večer se dívám na Tv opradu málokdy.Jsem ale dostatečně informovaná o Vladkovi,Emilovi a Regině .Odpolední programy moc nesleduji,ale jako kulisu si pouštím na HBO písničky,aby se mi dobře připravovala večeře.
 
Mrknu taky na dokumentární filmy a nenechám si ujít někdy dobrý film,či český seriál.
 
Nedávno jsem ale začala sledovat spolu s dcerou telenovelu. Ještě před rokem jsem se mé mamince smála jak se jí mohou líbit různé telenovely, ve kterých se vlastně ani nemůže vyznat kolik jich je. Letos jsem se přistihla jak sama čučím na slovenskou televizi,kde dávají příšernou telenovelu.
 
Uvařím si kafíčko a spolu s dcerou hledíme na něco,co se v reálném životě nemůže vůbec stát.Necháváme se strhnout dějem,komentujeme co to zas proboha  Don Karlos vyvedl Doni Lope,probíráme šatník jejich dcery Alexandry a snažíme se prokouknout intriky  Dona Pablita :-).
 
Zkrátka novela nás na chvíli ovládne jako malé děti pohádka.
 
Doufám,že nedopadnu  jako moje babička když hlídala vnoučata.
 
Babička hlídala děti celý den,když se jí zazdálo nějaké ticho v obývacím pokoji.Šla se mrknout co se děje.Děti seděly kolem televize a pořád něco vykřikovaly.Babička se jich zeptala na co si hrají a děty zvolaly...b abičkó no přece na Tebe jak se díváš na Esmeraldu :-)))) !!!
 
Hezký podzimní den přeje.
 
 
Evalota

Děkujeme Evaloto.  Také přeji krásný podzimní den a doufejme že to vydrží.
 
Znám více velmi inteligentních žen, které telenovely používají jako dokonalý relax. Sednou, vypnou mozek a nechají se hypnotizovat  dějem.
 
A co vy? Stydíte se za to, na co se díváte?
 
Je pro vás televize alfou a omegou života?
 
Když dávají váš oblíbený pořad zvedáte telefony?
 
Jak to  s televizí máte vy? A co  vaši sousedi?
 
Napište nám o tom.
 
Nejzajímavější příspěvky odměníme.
 
 
Reklama