Nutno říci, že jde rozhodně o střih, který vyžaduje odvahu. Originál spočívá v tom, že vlasy jsou na temeni a po stranách ostříhané, zatímco vzadu jsou ponechány delší. Propagátorem mulletu byl po dlouhá léta nejen Jaromír Jágr, ale také David Bowie nebo Paul McCartney. Lidově se střihu říká i čolek, deka, záclona, veverčí záclony, zádovlas, ještěrka apod.

Zendaya
Americká zpěvačka a herečka ráda experimentuje nejen s oblečením, ale i s účesy. Krátké, dlouhé, rovné, kudrnaté, tmavé či blond střídá jako na běžícím páse. V roce 2016 se na veřejnosti objevila v účesu, na kterém je patrné, že byl hodně inspirovaný právě mulletem.

profimedia-0274250619.jpg

Miley Cyrus
I herečka a zpěvačka Miley Cyrus toho měla na hlavě hodně. V současné době vévodí jejím vlasům blond barva s tmavými odlesky a praktický střih, kdy jsou vlasy vepředu kratší a vzadu delší. Sice nejde o klasický mullet, ale připomíná ho.

profimedia-0498904126.jpg

Irina Shayk
K práci modelky patří, že musí být jako chameleon. Různá focení či přehlídky se nesou v různém duchu, a tak se vyplatí pracovat s někým, kdo je tvárný. Irinin dvorní kadeřník Harry Josh vytvořil modelce na hlavě i trochu upraveného mulleta.

Barbie Ferreira
Barbie Ferreira působí jako herečka a plus size modelka. Nedávno si nechala vlasy sestříhat a upravit ve stylu mullet. Jsme zvědavé, jak dlouho jí to vydrží, protože se zdá, že účes mění snad každý týden.

Foto: Profimedia

Reklama