Letošnímu udílení filmových cen Zlaté Glóby v Los Angeles vévodily především jednoduché účesy. Jelikož plesová sezóna je v plném proudu, zkuste se inspirovat a staňte se královnou noci jak vystřiženou z Hollywooodu!

Známé tváře letos volily účesy, které při troše zručnosti zvládnete doma u zrcadla i vy sama. Nebojte se trošku zariskovat a vytvořte si na hlavě účes, který jste ještě nikdy nevyzkoušela. Tímto se řídila Jennifer Aniston, jíž jsme si zvykli vídat většinou v rozpuštěných rovných či vlnitých vlasech s pěšinkou uprostřed. Tentokrát ale zvolila uhlazený drdol a rozhodně neprohloupila.

Bývalá manželka Toma Cruise Katie Holmes zase předvedla překvapivě dlouhý koňský ohon, který sepnula v týle hlavy a přehodila dopředu přes levé rameno, takže jí volně splýval až k pasu.

Velkými bohatými vlnami, kdy jsou vlasy na jedné straně hladce sčesány za ucho, a na druhé straně se utvoří patka, okouzlovala Salma Hayek. Ta svůj účes ozdobila ještě bílou květinovou sponou. Tato úprava vlasů se stala hitem Zlatých Glóbů, podobně učesané přišly i herečky Amy Adams, Allison Williams či Jessica Chastain.

Jaký účes byste pro slavnostní večer volily vy?

adaD ADAD ASFASEF

Zdroj foto: People.com

Reklama