Vlasy a hezký, slušivý účes jsou korunou naší krásy. Díky dobrému účesu, který nám padne a ve kterém se cítíme dobře, máme samy ze sebe dobrý pocit. To, co řeší v dnešní době spousta žen, je objem vlasů. Objem, který dodá našemu účesu rozměr, tvar, lehkost.

Taft

Letní období je přímo stvořené pro to, abychom si objem užily. Slunce, větřík a teplo, to jsou pozitivní podmínky pro to, abychom mohly nosit objemné účesy v plné kráse! Žádná čepice nebo jiné pokrývky hlavy, plískanice nebo sníh - je léto a my si ho chceme užít!

Co ale udělat, jak si vytvořit účes, který má objem, když jsou vaše vlasy nepoddajné, zplihlé a příliš jemné? Nejlepší je spolehnout se na stylingové přípravky, které objem řeší - jsou vytvořené přímo na míru objemu vlasů - s jejich použitím vsadíte na jistotu, že vás účes bude perfektní, přesně tak, jak si přejete.

Vyzkoušejte!

TaftZnačka Taft, nyní představuje novou inovovanou řadu Taft Volume s mega silnou fixací. Jde o první stylingovou řadu Taft, která obsahuje kolagen pro ještě větší push-up efekt a slibuje dvojnásobný objem, aniž by vlasy zatěžovala. Nabízí mega silnou fixaci, a to až na 48 hodin.

Spolehněte se na zázračný kolagen!

Inovativní složení Taft maximálně využívá zázračný kolagen s push-up efektem, který zajistí maximální zvětšení objemu. Právě díky kolagenu získají vaše vlasy v okamžiku dvojnásobný objem.

Co je kolagen a jaký má vliv na vlasy?

Kolagen je protein, o kterém se nejčastěji hovoří ve spojení s pokožkou. Přitom je tato látka velmi důležitá pro celý náš organizmus. Jedná se totiž o významnou složku pleti, nehtů a vlasů. Kolagen tvoří až 30 % proteinů našeho těla a je nenahraditelný pro jeho regeneraci. Jak stárneme, náš organizmus ztrácí schopnost si kolagen vytvářet a začíná ho postrádat. To se viditelně projevuje na naší pleti, nehtech a vlasech, jež postupně ztrácí svoji pružnost. Tento proces ubývání kolagenu začíná kolem 25 let života. Neklamnou známkou je řídnutí vlasů, které jsou pak zplihlé a bez života.

Kolagen je známou a účinnou složkou šamponů pro zvětšení objemu a je rovněž klíčovou přísadou v řasenkách, kde dodává řasám intenzivní zesílení a zvětšení. Nyní odborníci od Schwarzkopf poprvé přidali kolagen do řady stylingových produktů Taft. Výsledkem je zvětšení objemu zplihlých kadeří bez života a celkové zlepšení kvality unaveně vypadajících vlasů.

Díky proběhlé soutěži vám již brzy přineseme zkušenosti výherkyň - jak jsou s novinkami Taft spokojené a jaký měl jejich účes objem.
Více na http://www.schwarzkopf.cz/skcz/cz/home.html

O novinkách Taft jsme psali v předchozím článku:

Mega objem s kolagenovým push-up efektem
NOVINKA 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací

Reklama