Edukativní hry Baby Genius a Discovery rozvíjejí zábavnou formou dětské dovednosti a znalosti

Baby Genius

hryDěti jsou od přírody velice zvídavé. Rády se učí nové věci, speciálně když je u toho zábava. Hry řady Baby Genius jsou určeny pro děti od 3 do 6 let, ty nejmenší naučí například poznávat zvířátka, rozeznávat barvy a tvary. Starší se seznámí se základy matematiky a angličtiny.

„Právě hra je základní aktivitou dítěte, která mu pomáhá připravit se na život, naučit se určitým úkolům a následně pak takto získané dovednosti aplikovat i při řešení životních úloh,“ říká PhDr. Karel Humhal, klinický psycholog. 

Dítě si díky edukativním hrám Baby Genius nejen rozvíjí schopnost myslet a vnímat, ale navíc si procvičuje jemnou motoriku a psychomotoriku. Dá se vlastně říci, že hra je pro naše potomky totéž jako pro dospělého práce. Dítě tím, jak si hraje, tak jakoby pracuje.

Discovery

hryTo, že televizní stanice Discovery propůjčila své jméno edukativním hrám, je záruka jejich vysoké kvality a vzdělávací hodnoty.

  • Paleontologie

Nejvíce si tento malý výlet do pravěku užijí děti od 8 let. Na začátku mohou postavit kostru dinosaura a vystavit si ji uprostřed hracího plánu na speciální podstavec. Potom se mohou začíst do obsáhlé brožury se spoustou zajímavostí o pravěkých zvířatech nebo si zahrát deskovou hru a odpovídat na vědomostní otázky z přiložených kartiček. Během své cesty za poznáním prehistorických zvířat mají děti možnost měnit několikrát pozadí přírody, detailně nastudovat jednu ze čtyř přiložených fosílií nebo si složit dalšího z dinosaurů. 

  • Egyptologie

hryMalé děti zažijí vzrušení pravých archeologů. Neobejdou se bez přiloženého dláta a kladívka, s jejichž pomocí odkryjí tajemství pyramidy. S informacemi, které se dočtou v brožuře, se mohou vydat na cestu do historie starověkého Egypta nebo si zahrát deskovou hru a odpovídat na vědomostní otázky z přiložených kartiček. Balení obsahuje velkou trojrozměrnou scénu, pyramidu, rukopis k rozšifrování hieroglyfů, zmíněné nástroje ke kopání, egyptské poklady a kvíz na kartičkách. Opět si tuto hru nejvíce užijí starší děti, a to od 8 let. Návody v češtině jsou samozřejmostí ke všem edukativním hrám.

Baby Genius i Discovery se prodávají v běžné distribuční síti za cenu od 149 Kč.

Discovery Paleontologie a Egyptologie se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 899,90 Kč.

Reklama