Řeřicha
Byla jsem vybraná do testování Play-Doh Barvy & tvary. Potěšilo to nejen mě, ale hlavně naši malou Emičku, která se hned zapojila a musela všechno vyzkoušet.
Tato sada je skvělá. Učí se barvičky a tvary a skvěle se hodí pro naši 3,5 letou slečnu. Zatím tvoříme spolu, ale už se začíná zdokonalovat v poznávání tvarů i barev. Rozvíjí to její motoriku a trpělivost.

Tyna733
Kreativní, zábavná a poučná hra. Dcerka neznala ještě barvy ani tvary, ale s mojí malou pomocí tuto hru během chvilky pochopila a naučila se s modelínou krásně pracovat, rozválet jí, určit barvu a vytvořit správný tvar. Hraní s Play-Doh sadou Barvy & Tvary jí moc baví, vydrží u ní dlouhé hodiny. Velice děkuji za příležitost testovat tuto hru a každému jí určitě doporučuji, je to skvělá zábava nejen pro malé děti.

VladenkaZ

Měla jsem možnost testovat Barvy a tvary. Testování se účastnila 13 měsíční Natálka. Testování jsme pojali trochu kreativně na samotné vykrajování je totiž ještě malá. S dózičkami jsme stavěly věž na hrací desku jsme přiřazovaly jednotlivá vykrajovátka ke tvarům a jednotlivé dózy k barvám. Přiřazovala jsem tedy já, ale Natálka si procvičovala motoriku při uchopování vykrajovátek a stavění věže.
Po rozbalení mě hra přímo očarovala, nečekala jsem takových možností využití – očekávala jsem pouze poznávání tvarů, barev a procvičení motoriky, ale hra nabízí mnohem více – rozvíjí logiku. Doplňování chybějících tvarů a barev z jednotlivých řad a doplnění předkresleného obrázku. Jsem nadšena a hra se dá využít až do školního věku (některé děti školou povinné by určitě měly problém doplnit jednotlivé řady o chybějící tvary...).

kafecko

Testování edukativního setu Play-Doh „Shape and Learn“ dopadlo úplně na jedničku s hvězdičkou. Děti byly nadšené! Ihned se muselo testovat :-). Pekly se pizzy, koláčky, tvořilo se oblečení. 
Je úplně super, že jsou tam dva krájecí kotouče, tři válečky a razítkovací hříbečky s různorodými výčnělky, děti mohly tvořit spolu a bez hádek. Teda hádka byla o pero, které mělo razítkovací hvězdičku, kdo ji bude mít dřív.  Nůžky, co jsou v sadě zklamaly, nestříhají. Jinak plastelína Play-Doh je pro nás bezkonkurenční. Měkká, příjemná vůně, dlouho vydrží, teda pokud se někde nezapomene rozdělaná. Sada mě mile překvapila. 

 

Markketka
Zoui dostala plastelínu SHAPE and LEARN. Dneska jsme si s ní hrály více jak hodinu. Je to super. Hrou se vlastně učí poznávat barvy a tvary. Moc jí to bavilo. Co je parádní je ta spousta doplňku na tvoření, krájení a válení ji totiž baví nejvíce. Super je, že v krabici je i barevný papírový „návod“, podle kterého jsme tvořily různé tvary a jako bonus jsem se u toho zabavila i já sama. Parádní plastelína a celý set.

Play-Doh „Shape and Learn“

Novinka od Play-Doh, edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“ jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy. Svým složením je Play-doh bezpečné (vyrobeno převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu oživíte přidáním kapky vody a důkladným propracováním. Uchovávejte v pečlivě uzavřeném kelímku, aby vám Play-doh hmota co nejdéle vydržela. Play-Doh je vhodné pro děti již od 2 let.

Čtěte také:

Redakce testuje Play-Doh edukativní sety Shape and Learn: Naše děti je milují

Vendulka se učí počítat a testuje Play-Doh Čísla & Počítání

Bloggerka Veru Harnol: Hravé plastelínování s novinkou od Play-Doh Čísla & Počítání

Výzva pro testování: Nové edukativní sety od Play-Doh „Shape and Learn“

Máte doma předškoláka? „Zkuste speciální modelínu rozvíjející nejen jeho předmatematické dovednosti,“ radí lektorka

Reklama