Prázdniny jsou sice pryč, ale to rozhodně neznamená, že je konec her a legrace. Učení hrou je totiž tou nejúčinnější vzdělávací metodou. A právě proto jsou tu herní novinky Dino Toys, které dětem přinesou nejen radosti, ale i nové znalosti a dovednosti. Všechny jsou určené dětem starším pěti let. K dostání v obchodních centrech, hračkářstvích, e-shopech či na www.mojedino.cz.

 

Osmisměrky Junior English

hra DinoUčení anglických slovíček nikdy nebylo zábavnější! Zasoutěžte si v Osmisměrkách Junior English! Skvělá zábava pro dva až čtyři hráče procvičí postřeh a stane se neocenitelným pomocníkem při osvojování základních anglických pojmů. Hra na principu oblíbeného slovního rébusu obsahuje 18 výměnných herních plánů, které jsou rozděleny do tří úrovní obtížnosti – od kombinace obrázků až po celá anglická slova. Na otočném herním mechanismu tak mohou vybraná zadání hledat nejen malí angličtináři, ale dokonce i děti, které ještě číst neumí.

Doporučená cena:529 Kč vč. DPH

 

Kvak!

hraNejen při řešení matematických úloh lze bystřit logické uvažování. Děti, ale i zkušení hráči, si procvičí taktické myšlení při dobývání rybníka se svou žabí královnou v nové hře KVAK! Jednoduchá srozumitelná pravidla a proměnlivý herní plán umožní vytvářet nespočet kombinací a strategií, takže hraní bude pokaždé jiné. KVAK! přináší Dino Toys z Francie, kde dlouhodobě vévodila žebříčku nejoblíbenějších deskových her. Moderní chytrá zábava pro každého.

Doporučená cena:599 Kč vč. DPH 

 

Muffin creative set 

hryA po učení je na řadě sladká odměna – co takhle dát si muffin? Unikátní novinka Dino Toys, která naučí vaše děti péct! Kreativní hra Muffin potěší všechny malé hráče, kteří rádi pomáhají doma v kuchyni. Stačí získat potřebné suroviny z receptu, utéci mlsným mravencům a dorazit ke kuchařovi Otíkovi jako první. A co víc, muffiny si děti zvládnou pod dohledem dospělého upéci samy podle jednoduchého receptu, který se ve hře používá. Servírovat můžete přímo na herním plánu, který poslouží jako pěkný stojánek na opravdové muffiny. Přejeme dobrou chuť a zábavné hraní!

Doporučená cena:279 Kč vč. DPH

 

Dino Crash

dinoDovolte dětem, aby se na chvíli proměnily v ohromné dinosaury. Postačí jim k tomu speciální figurky a krásně ilustrovaný plán hry Dino Crash. Hráči musí se svou postavičkou prchnout co nejdříve a co nejkratší cestou do bezpečí před burácející sopkou. Kromě rychlosti je ale nutné zapojit i obezřetnost, na trase bude číhat proradný Tyrannosaurus Rex! Skvělá hra na procvičení kombinačních a taktických schopností.

Doporučená cena: 379 Kč vč. DPH

 

Nancy lyžařka a Nancy zimní sporty

pro dětiPanenka Nancy je nejlepší kamarádka všech holčiček. Vysoká 43 cm, tentokrát na lyžích jako královna zasněžených svahů v půvabné lyžařské výbavičce nebo jako odvážná holka na snowboardu.

Doporučená cena:1 299 Kč vč. DPH (Nancy lyžařka) a 999 Kč vč. DPH (Nancy zimní sporty)

Reklama