Chiquita WELLNESS MARATHON začal exhibičním vystoupením aerobic teamu, poté následovala první hodina vedená triem mistrů světa Holzer, Valouch, Strakoš. Účastníci je přivítali hokejovým MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI a kluci rozpohybovali SAZKA ARENU …

  

Úderem jedenácté hodiny ve foyer SAZKA ARENY odstartoval STAR TRAC spinning marathón na stu beznadějně obsazených kolech, hodinou vedenou Tomášem Krmíčkem. Halou procházející Miss Jana Doležalová v tu chvíli prohlásila, že nechápe lidi, co v sobotu ráno ve svém volném čase šlapou dobrovolně na kole. Za dvě hodiny již na kole jela též! Atmosféra v SAZKA ARENĚ byla od začátku fantastická a podmanila si všechny přítomné.

 

 

Na hodinu ikony českého aerobiku Olgy Šípkové se těšil snad každý, ale nikdo nepočítal s tím, že na pódium SAZKA ARENY přijde v doprovodu VYVOLENÝCH. Karolína, Marcy, Marie a Pity přijeli z vily do haly se zavázanýma očima a absolutně netušili, kde se nachází. Počáteční šok přebylo nadšení přítomných a než se rozkoukali, už cvičili s Olgou Šípkovou. Ovšem jejich vystoupení na pódiu se díky přítomným novinářům a kamerám protáhlo, a tak cvičící přišli o třetinu špičkového aerobiku Olgy Šípkové, za což se pořadatel Michael Zima přítomným omluvil a poté předal Olze Šípkové cenu WELLNESS CELEBRITY AWARD.

 

 

Předstoupit před 1500 nadšených účastníků akce s něčím absolutně novým vyžaduje odvahu a proto David Huf neponechal nic náhodě a trénoval dva měsíce s brazilským instruktorem, než představil FIT CAPOIERA. Nutno dodat, že obstál se ctí jemu vlastní a hodina se líbila. VYVOLENÍ v té chvíli ve foyer rozšířili počet účastníků STAR TRAC spinning marathón a přidaly se k nim i české missky, které prostě neodolaly. Hodinu vedla skvělá Kája Polívková.

 

 

V press-centru probíhaly worskshopy o výživě s RnDr. Petrem Fořtem, o cvičení s vibrační tyčí Flexi-Bar, velký zájem vzbudil seminář Heleny Jarkovské Cvičení na balančních míčích. Programy Active Wellness zde osobně doporučoval herec Jiří Langmajer. Inspirující byla též prodejní wellness výstava výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu.

Po třech hodinách cvičení přišla všem účastníkům pauza vhod, vyplnil jí SHOWTIME aneb vystoupení Sámera Issy, taneční módní show Russell Athletic s obuví Baťa - Power a poté následovala World Class trampolína show. Velkolepá podívaná vzbudila zasloužený potlesk.

 

 

 

 

Představte si, že jste jeden z 1500 účastníků Chiquita WELLNESS MARATHONU a o rok později již stojíte na pódiu jako instruktor, neboť jste vyhrál(a) WELLNESS CELEBRITY SHOW a stal(a) jste se MISS & MR. WELLNESS. Přesně takový je životní příběh Venduly Březinové a Jana Maršálka. Najednou stojíte v SAZKA ARENĚ na pódiu a davy cvičících pod vámi čekají, co předvedete? Jak byste se v té chvíli asi cítili VY? Možná by se vám roztřásla kolena a vyschlo vám v krku, možná že ne? Každopádně Vendula a Honza uspěli a předvedli své životní výkony, na které svou exhibicí navázal Josef Pokorný, též Mr. Wellness.

 

 

Velké finále, tak by se dala nazvat pátá hodina tanečního aerobiku v osobitém podání Lenky Velínské. Z jejího aerobiku čišela radost ze života a láska k tanci. Možná byla o to větší, že se týden před akcí vdala za instruktora Romana Ondráška. Oba si na pódiu nečekaně zatančili. Zklidnění všem přítomným přinesla závěrečná šestá hodina, Power Yoga v mistrném podání Vaška Krejčíka přinesla uvolnění a relaxaci, po náročném dni plném pohybu a tak to má být. 

 

 

Tombola plná hodnotných cen nebyla jediným dobročinným skutkem nezapomenutelné akce. Po celý den se v SAZKA ARENĚ prodávaly náramky FASHION FOR KIDS nadace Terezy Maxové a Chiquita WELLNESS MARATHON byl zpřístupněn dětem ze 150 dětských domovů starším 15 let. Každý účastník akce získal kartu VITALAND klubu plnou výhod a z hlavní ceny v tombole, skůtru KENTOYA se radovala Hana Podivínská z Litomyšle ...

 

A jak úspěch akcí vnímá jejich pořadatel Michael Zima, prezident Wellness Clubu? „Cítím radost a vděčnost, neboť se podařilo spojit špičkové výkony lektorů s nadšením účastníků, za podpory marketingových a mediálních partnerů Chiquita WELLNESS MARATHON. Rád bych na tomto místě poděkoval všem uvedeným včetně realizačního týmu. Nešlo o to být největší akcí, ale udělat něco pro lidi, inspirovat je k zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Navíc jsem během příprav akcí poznal zajímavé lidi, kteří si zaslouží podporu a spolupráci.“     

Zhlédněte 10 min. záznamu Chiquita WELLNESS MARATHON - přehrát ZDE!! 

Reklama